Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Esztergomi kórházban szült...

Esztergomi kórházban szült valaki mostanában? Kinél? Mit kell vinni a babának, mi az, amit adnak?

Figyelt kérdés
Császár,vagy sima hüvelyi szülés volt?Milyen a kórház,és a csecsemősök?Minden érdekel! :)

2013. nov. 29. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz már egy éve szültem, de azért elmesélem a történetem, hátha hasznos lesz Neked. Császáros voltam, mert végig farfekvésű volt a babám. Hutóczki Csaba és Findt Mónika műtöttek. Azóta már teljesen megváltozott az orvosi brigád, de úgy hallottam nagyon jók, akik most vannak. Igazából a szülészettel nagyon elégedett voltam. A műtétemre pozitívan gondolok vissza, nagyon rendesek voltak az ápolók, nővérek és nagyon jól végezte mindenki a dolgát. A csecsemősökről sajnos ezt nem tudom elmondani. Egy-két fiatal csecsemős volt, aki normális volt, az idősekre nem lehetett számítani, szinte bunkók voltak. Első babás anyuka voltam, semmit nem mutattak-mondtak. Pl. én mentem oda hozzájuk és nagy kelletlenül megmutatták, amit kellett. Mivel császáros voltam, a tejem is későn indult meg, de abszolút nem segítettek, hogy talán szívni kéne az ottani mellszívóval stb. Amúgy négy ágyas szobába kerültem, aznap sokan szültek, mert front volt. :) Nekem is amúgy a műtét ellenére nem időzített volt, hanem otthon szivárogni kezdett a magzatvíz. Szóval amit adnak: pelenkát (de vigyél mert keveset adnak), popsi krémet, alkoholt és púdert a köldökcsonkhoz, adnak ruhát is a babára de én abból a pólyából alig bírtam őt kihámozni. :) Szóval én vittem 4 adag ruhát, pelenkát, textil pelenkát, popsitörlőt, popsi krémet, vittem polár takarót de azt adnak. (Jó meleg is volt a szobában). Hirtelen ennyi jutott eszembe. Könnyű szülést kívánok Neked! :)
2013. dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az infót!

:)

2013. dec. 2. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!