Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A magzatburok pukkanása után...

A magzatburok pukkanása után egyből elönt a víz? Vagy lehet, hogy még bent marad, és csak mozgásra távozik a vizem?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem a második gyereknél vízelfolyással indult a szülés. Már nyugalmi állapotban voltam, éreztem a pukkanást is, mikor elrepedt a burok, és szinte rögtön, mint ha be is pisiltem volna, folyt a víz.
2013. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyből elönt.
2013. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem elöntött. Nem is kicsit, tényleg nem lehetett semmivel sem összetéveszteni. Tisztára, mint ha bepisiltem volna, forró relative nagy mennyiség jött. Aztán kis mozgás után újabb "adag", és ez ismétlődött párszor.
2013. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Furcsa érzés, az annyi szent. Mintha pisilnél úgy folyik a lábadon, de mégsem tudod visszatartani.
2013. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor az a pukkanás a bélmozgásom volt :)))
2013. nov. 29. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy szivároghat a víz, ha felül reped meg a burok és csak kicsit. Ilyenkor vagy mozgása, vagy később reped tovább és akkor kezd el jobban folyni. De a szivárgást is észlelni kellene szerintem.
2013. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én burkom nem pukkant :) Én csak ki akartam menni pisilni,és ahogy félig felültem,folyt a vizem.Hirtelen azt hittem,hogy bepisiltem,pedig nem akartam.Majd rögtön belém hasított a tudat,hogy ez nem pisi volt,hanem a kisfiam elindult erre a világra :D

Még jó,hogy akkor már kórházban voltam,így a kórházi ágy lett magzat vizes és nem az enyém otthon,és csak egy emelettel kellett fentebb menni,és már a szülőszobán is voltam :)

2013. nov. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!