Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha zárt a méhszáj, attól még...

Ha zárt a méhszáj, attól még beindulhat a szülés? Vagyis repedhet a magzatburok?

Figyelt kérdés
Sok a magzatvizem és ha megnyílik a méhszáj be kell feküdnöm. Ma töltöttük a 36 hetet. Már nem kéne sokat bent lennem ,de van egy 20 hónapos kisfiam.
2012. jan. 5. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, megrepedhet.

És fájásokkal is beindulhat, sőt lehet mindkettő egyszerre.

Vagy egymás után (pl keményedések kezdődnek aminek hatására nyílni kezd a méhszáj és azt követően megreped a burok).

2012. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krisztivan ***** válasza:
sok magzatvíz,zárt méhszáj 36 hetesen.Sok magzatvíz 2 ujjnyira nyitott méhszáj 40 hetesen.Aztán 40+10napra inditották mert nem akart kibújni.Olyan sok viz volt hogy küldtek plusz vérvételre,magzati szívdiagnosztikára és UH-ra is pluszba.De igazából ezt nem tudhatod előre,de minden rendben lesz:-))
2012. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 38. héten repedt meg a burok és semennyit sem tágultam 16 óra alatt. Addig szivárgott a magzatvíz. A méhszáj 1 ujjnyira volt nyitva, viszont a 34. héttől állt így. Tehát nem tágult a vajúdás alatt tovább.
2012. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, repedhet.

Nekem is a magzatviz folyt el eloszor elso szulesnel, nem volt se fajasom, se kemenyedesem es a korhazban zart mehszajat talaltak.

A magzatviz igy is ki tud folyni, hiszen ha belegondolsz a normal folyas is kijon siman zart mehszajon keresztul is.

2012. jan. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! :) Ez azért kicsit megnyugtató! Nem szeretnék befeküdni, mert már attól a 3-4 naptól is lelki beteg vagyok, amit kórházban kell töltenem a kisfiam nélkül. Olyan pici még! A sok víz miatt akarnak befektetni, nehogy odasodródjon a "bejárathoz" a köldökzsinór ha nyitva a méhszáj. De akkor remélem zárva marad. A kisfiam születésekor is 14 óra alatt tágultam szűk másfél ujjnyira így császár lett. Viszont ez a baba nagyobb 2 héttel UH szerint, tehát jó lenne ha megindulna lassan! :)
2012. jan. 7. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!