Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aranyér miatt császározhatnak?

Aranyér miatt császározhatnak?

Figyelt kérdés
30.hetes terhesen 3-szor jött elő terhesség alatt az aranyerem,,hála a doktor Úrnak. Ha nem javul emiatt lehetséges,hogy császározni kell? Sajnos terhesség előtt már a vas miatt aranyérkezeléseken estem át, akkor rendbe jött minden, majd terhesség során muszáj volt vasat szedni újra és emiatt újra előjött, bár most 3-szor inkább már a baba nyomása miatt jött ki nagyon durván. Pedig a proktológus azt javasolta ha kell vénásan kapjak majd vaspótlást, de a szülész ezt is ellenezte, így ott tartok ,hogy megőrülök itt szülés előtt 2 hónappal úgy kijött. Vény nélküli szerek hatástalanok!A proktológus által felírt kúpot kenőcsöt a szülész nem igazán javasolja, pedig muszáj volt felíratni,mert sírtam a fájdalomtól. Örülök, hogy ennyire ellent mond egyik orvos a másiknak, közben én megyek tönkre lelkileg is, meg "hátsó" ügyileg is. Volt valaki hasonló helyzetben terhesség alatt? Megköszönném ha megírná.
2013. nov. 30. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem hatalmas aranyerem van, mégis simán szültem. A varázsdiót ha még nem próbáltad, próbáld ki. Gyógyászati boltokban kapható.
2013. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
terhességem alatt már megműtöttek volna az aranyerem miatt (kúp,krém semmi hatás),de meg kellett várni a szoptatás végét a műtét miatt.szóba se került a császár,mivel szülés közben az aranyér még jobban kijön. Utána majd megszabadulsz tőle,sok kitartást a fájdalom elviseléséhez!
2013. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat,sajnos varázsdió nekem terhesség előtt sem jelentett semmit, ugyanúgy,mint a nem olcsó vény nélküliek sem...:-( Most a proktológus által felírtat használom,csak az csillapít fájdalmat,de vissza már nem akar nagyon húzódni. Végül is fél siker,h. emiatt szülhetek simán. Bár utána lesz bajom vele rendesen :-/
2013. dec. 1. 08:14
 4/6 Judy11 válasza:

Azt nem tudom, hogy a szülést mennyire engedik aranyérrel, de az biztos, ha nem császároznak utána csak rosszabb lesz az erőlködéstől. De ne add fel, biztosan segít majd valami mindent próbálj ki (alkat kérdése is, kinek mi jön be), mert ha megvan a baba az aranyeres fájdalom az utolsó, amire az embernek szüksége van.

2 gyerekem van, mindkettőt szültem és mindkettő után kijött az aranyerem. Nekem a hemorrite segített (a krémek, kúpok semmit nem értek) , már az első használat után csillapította a fájdalmat és 2 használat után tünetmentes voltam. Elég drága, de szerintem megéri végig lehet használni a terhesség és a szoptatás alatt, mert nem tartalmaz mérgező anyagot, a krioterápiával kezeli az aranyeret. Kitartást.

2013. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :-) megkérdezem a proktológustól is ezt a hemorrite-ot. Bár a jegelést próbáltam,itthon is elég jó volt rá...Ez is hasonlóan működik?
2013. dec. 2. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen vasat szedsz? A neoferrofolgamma inkább hajt, mint szorulást okoz. Bár gondolom alkatfüggő is, de nekem olyan hasmenést csinált, hogy abba kellett hagynom.
2017. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!