Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák! Ki az aki mostanság...

Kismamák! Ki az aki mostanság a Szt. Imrében szült? Mik a tapasztalatok? 39+2 kismami

Figyelt kérdés

2013. dec. 2. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Mire vagy kíváncsi?

Én 3 gyereket szültem ott, a legutolsót már az "új rendszerben".

2013. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyire segítőkészek a csecsemősök, kinél szültél megkérdezhetem, volt fogadott orvosod?
2013. dec. 2. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Pontosan 2 hónapja szültem ott!:-)

Mit tanácsolok?


- ha van rá kereted, kérj külön szobát


A csecsemősök szerintem aranyosak voltak, és segítőkészek. Ha a fürdetést akarod nézni, felejtsd el. Megengedik de egy csap alatt átpörgetik és ennyi, tehát nem úgy ahogy Te fogod otthon.

A kórház tiszta, a szülőszoba szép.

A védőnő nagyon kedves.


Én csak pozitívumot tudok mondani.:-)

2013. dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Dr. Nyulasi Gábornál szültem, fogadott orvosom volt.
2013. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Az én orvosom dr.Bálint Balázs, szülésznőm Kondor Kata. Dokim a háromból csak az első szülésemen volt bent, mert a másodiknál nyaralt (tudtam is, ha azokban a napokban szülök, akkor nem lesz bent), a harmadik meg olyan gyors volt, hogy nem ért volna be.

Gyakorlatilag szülésznővel ment le, az ügyeletes orvosok nem sokat tettek, csak a kitolásra beálltak a sarokba. (Dr. Raft Miklós volt az egyik, hú, a másik nevére nem is emlékszem, egy nagyon fiatal doki volt)


Nekem az a javaslatom, amit én is tettem első babával, mert nekem is úgy ajánlották, hogy fogadjak fel egy csecsemőst, aki segít mindenben a kezdeteknél.

Mert tényleg a legnagyobb százalék kedves aranyos, de nagyon túlterheltek is, ha sok szülés van egyszerre, akkor képtelenek mindig ott lenni, akinél épp kellene. Berohangálni a csecsemőosztályra meg nehéz, ha a szoptatáshoz kell segítség. (Lehet hogy a járás is nehéz lesz, a szobád ha távol van, akkor 6-8 perc is lehet, mire elvánszorogsz oda, és lehet hogy a babád szopizna épp, de nincs aki ki tud menni a szobádba.)

Nekem így a fürdetés is rendes "kádas" volt, még a férjem is bejöhetett, mindent megtanultunk, ami nem volt hátrány, mert az első babánk alacsony súllyal született, cseklett nyaklott, azt sem tudtuk volna hogy kell megfogni.

Megtanultam a helyes mellretételt, a szoptatás alapjait és a kézi fejést is, mire haza mentünk. után ais hívhattam otthonról, ha bármi kérdésem volt, és pár hétig még volt is bizony.

Mi 6 évvel ezelőtt 10000-et adtunk neki, tehát ez már nem dobta meg igazán a költségeket és nagyon-nagyon megérte. Mindig bejött hozzám, elcserélte a műszakjait úgy, hogy ott legyen és vasárnap a szabad napján is bejött megnézni, szóval szuper rendes volt, privátban küldök szívesen elérhetőséget, ha érdekel.

2013. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!