Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy esemény utáni tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy esemény utáni tabletta mostanság milyen ár körül mozog? Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A minap védekezés nélkül szeretkeztünk (ami tisztában vagyok vele, hogy nem kis hiba volt) sajnos így alakult. A párom még "időben" kivette, ahogy szokás mondani, ám ez ugyebár közel sem jelent teljes biztonságot. Így úgy gondoltam, inkább veszek egy esemény utáni tablettát a biztonság kedvéért.

Sajnos ma rendelési idő után értem be a kórházba (emiatt az ügyeletes orvos nem volt hajlandó felírni a gyógyszert), így holnap reggel kell visszamennem.

Muszáj megadnom a személyes adataimat vagy ez megoldható név nélkül is?


2012. júl. 9. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nálam a nővér is kiadta nem kellett sort állni.

6000 Ft kb.

2012. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tényleg 6000, és az egy szem gyógyszer... Siess, intézd el gyorsan!
2012. júl. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Két szem gyógyszer és kb 8000
2012. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát én siettem volna.. erősködtem is a kórházban. Miután a recepción azt mondták, hogy rendelési idő után nem szívesen foglalkoznak ilyennel, azért felhívattam az ügyeletes orvost. De ő is annyit mondott, hogy ez nem sürgős dolog, mert holnapután reggel jár le a 72 óra, úgyhogy ne zaklassam őket ilyennel a sürgősségi osztályon, majd holnap reggel visszamegyek, elintézem. Ennyit erről.
2012. júl. 9. 18:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyet nekem is mondtak, de akkora balhét csaptam, hogy megemlegette a nővérke is, meg a doki is. Kértem szépen, írják fel, semmi. Mondtam, hogy de nekem ez fontos, még mindig szépen kértem. Erre közölték, hogy mit aggódok ennyire? Legfeljebb egyel többen leszünk a családban. Na, itt elgurult a gyógyszerem, és elkezdtem ordítani, hogy mégis mi a búbánatos francot képzelnek ezek magukról, mégis csak az én életemről van szó, és én bizony el nem megyek, amíg nem kapok receptet. Kaptam.


24/N

2012. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ilyen esetekre vannak a sürgõsségi fogamzásgátlási ambulanciák. :)

[link]

Amúgy nekem még egy hete 5160 Ft volt. :)

2012. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak: az a vicces, hogy ezt az oldalt én is néztem.. veszprémi vagyok és a kórház van megadva sürgősséginek.. Hát látod, ennyire volt nekik fontos, meg ennyire sürgősségi az ellátás, hogy holnap 8 óra. :)
2012. júl. 9. 19:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát a veszprémi kórház... oda csak akkor menjél, ha már mindegy neked. Borzasztó egy hely.
2012. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ne is mondd.. de sajnos jelenleg ez az egy lehetőségem van.
2012. júl. 9. 19:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Részvétem.

A győri kórházban gyakorlatilag a nővér adta ki a vényt. Van nekik előre megírt, és így nem kell végig állni a sort.


A veszprémi kórházban meg gyakorlatilag tőlem kérdezték meg törött lábbal, hogy begipszeljék-e? És ha igen ,akkor elmennék-e a patikába gipszért :S Szép.

2012. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!