Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor érdemes beszélni a...

Mikor érdemes beszélni a szülésről a nőgyógyásszal? Ha programozott császármetszést akarok mindenképp magán dokihoz kell járnom? Mennyibe kerülne a 9 hónapos magándoki + a programozott császár?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Először is keresni kellene egy olyan orvost aki kérésre is végez császárt
2013. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
kb.200e ft.
2013. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Programozott császárhoz nem kell fogadott orvos, de amiről te ísz az nem programozott császár, hanem egészségügyi indok nélkül, kérésre végzett császár. Ahhoz nem elég egy szimpla magánorvos, ahhoz keresned kell egy olyan orvost, aki erre hajladó. Sokba fog kerülni.
2013. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem indokolt a programozott császár valamilyen egészségügyi probléma miatt, akkor Magyarországon elég nehezen fogsz erre orvost találni, ráadásul biztos vagyok benne, hogy mélyen be kell nyúlnod majd a pénztárcádba. Külföldön ez a választás teljesen elfogadott, nálunk még nem. Van egy olyan érzésem, hogy közkórházban nem is találnál erre megfelelő embert ( már aki megcsinálja csak úgy) ezért javaslom, hogy kutass a magánklinikák között, ha van rengeteg felesleges pénzed, amit erre feláldozhatsz.
2013. dec. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
38%
Maternity, Dr.Rose es Robert lehet ugy csinalni h pl 5-6 honapig sima terheegondozasra jarsz, es utana atmesz a magan klinikahoz, ezen kicsis sporolsz! Elore keress egy orvost kerj tole idopontot es kerdezd meg megcsinalja vagy sem. Ha esetleg elutasitana akkor keress masikat, de ne hagyd az utolso honapokra! Békés babavarast: )
2013. dec. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
37%
5. Valaszolo vagyok! Nekem is a klinikak egyiken lesz, de ugy hogy megvarjuk hogy beinduljon a szules es 1-2 oran belul csaszaroznak: )
2013. dec. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Szia, szerintem a tehesgondozás magánban, plusz a kérésre császár, kb. fél milliótól indul fölfelé. Van olyan doki, aki a sima szülésért 150-et elkér, és ez csak a szülés része a dolognak!
2013. dec. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Üzenet a 6-osnak: Magától beindul a szülés, és lehet, hogy 1-2 órán belül kijön az a baba császár nélkül is :))
2013. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen, tiszta hülyének tartom azokat a nőket, akik egészségesek, tudnak szülni, és megis inkább belemennek egy nagyobb kockázatú, hasi nagyműtétbe. Felvagatják magukat, ahelyett hogy a spontán szülést válasszák és szinte másnapra már minden problémájukat elfelejtenék.

Ehelyett a hasukból kilógó véres zacsit cipelik három napig, fájdalmak közepette szaladnak a hashajtás miatt a wc-re...

Szültem mindkét módon, soha nem fogom megérteni azt aki indok nélkül kéri a császárt.

2013. dec. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!