Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bábakoktélról infók, tapasztal...

Bábakoktélról infók, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mi van benne, mire jó, és akik megitták milyen hatást fejttt ki rájuk?
2009. nov. 23. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

ricinusolaj+ sárgabaracklé.Hatása: erős hasmenést vált ki,ezért megmozgatja a beleket és elindíthatja a szülést.

Nekem nem segített, csak mentem a wc-re tőle.

2009. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is megittam 8 napos túlhordás után a doki javaslatára. Ricinusolaj, sárgabaracklé és barackpálinka keverékét. Délután fél 4-kor döntöttem le, estére hasmenés lett belőle, majd jöttek a fájások. De este 11-re el is múltak sajnos, rá 2 napra indították meg burokrepesztéssel. Szóval nekem nem jött be.
2009. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Alkohol? Hogy itathatnak egy kismamával alkoholt? Ez abszurd! A szülésznőm ragaszkodik hozzá, hogy igyak ilyet, de nekem esze ágában sincs, ő nem beszélt alkoholról, csak egy gyümölcsös olajról. Fúj, már ez sem hangzik túl bíztatóan.
2009. nov. 23. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:

ricinusolaj az alaja, a többi változó. Álltalában baracklé, barackpálinka (ha kiakadsz is, de így van) fahéj, nyers tojás, tejszín.

Megiszod a harmadát, befekszel az ágyba 1 órára, megiszod a 2. harmadát, 1 órára beülsz egy kád meleg vízbe, megiszod a maradékot, és sétálsz 1 órát. csak! túlhordás esetén szabad, ettől picurka úgy dönt, hogy inkább kibújuk... vagy nem.

gondolkoztam már, hogy én meginnám-e, azt hiszem nem :)

kell a fenének a hasmenés... :)

39h km

2009. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most kellett ezt mondania a szülésznőmnek? Hát ezek után hogy bíyyak meg benne? Fogalmam sincs mit csináljak, hogy lehet ilyet egyáltalán ajánlani? Mi lesz szüléskor ha most ilyesmiket mond? Eddig telejesen normalis volt, erre mot, hogy a baba egy pár napig még valószínűleg bennem marad ilyet mond...hát teljesen kész vagyok...azthiszem közlöm vele nemsokára hogy ekkora hülyeséget még nem hallottam, nem a középkorban élünk, hogy aka megdolgozni a pénzéért ha ilyen? Nem értem...
2009. nov. 23. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!