Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szülés előtt ment a hasad,...

Ha szülés előtt ment a hasad, kb mennyi idővel elótte történt?

Figyelt kérdés
39+5 hetes vagyok, dél óta megy a hasam..
2013. dec. 12. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
9 órával előtte
2013. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát számoljunk csak....kábé nekem is pár órával előtte, reggel 6.39-re lett meg a lányom, este 9-10 -kor mentünk be és előtte már elkezdődött és a korházban mentem el utoljára...azt hiszem beijedtem, hogy lekakilom a gyerekem, mert mondták, hogy nem csinálnak beöntést. Már az elejétől kezdve tudtam, s teljesen beparáztam, hogy szegény gyerekre ürítek. Szóval lehet az idegtől volt. De nem a szülés félelme miatt.
2013. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16 órával előtte,... miután elfolyt a magzatvíz 3x mentem wc-re. 16 óra múlva született meg a fiam.
2013. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem semmi más jel még nincs, se fájás se ilyenek csak a hasmas. az se erős de van...elvileg holnap kéne menjek dokihoz de lehet éjjel irány lesz a korház? kitudja..
2013. dec. 12. 16:26
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitokat
2013. dec. 12. 16:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az után kezdett el menni a hasam, hogy elkezdett szivárogni a magzatvíz. Kora reggel elkezdett szivárogni, másnap reggelre lett meg lányom. 2. voltam.
2013. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem ment a hasam, csak amikor a beöntést adták, közvetlenül utána, meg később is...
2013. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam születési időpontjától visszaszámolva pontosan 8 órával.
2013. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első babánál reggel délelőtt voltam kb 3x wcn hasmenés. Délután a doki közölte megyek szülni 19:55 kor megszületett.

Második babánál szülőszobán voltam már 15 órakor mentem wcre 16 :51kor meglett a csajom...

2013. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!