Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valami megoldást keresek?

Valami megoldást keresek?

Figyelt kérdés

Kifejezetten női nőgyógyászt keresek, nem maszekot. Lehetőleg kórházban ha jól tudom ott nem kell fizetni.

Férfit semmi képen nem akarok. Ha jól tudom a SOTE I-II van nő. A válaszokat előre is köszönöm. 8 hetes kismama.


2009. nov. 24. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A Szent Istvánba is van nő és nagyon kedves. Dr Popp Andrea!
2009. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól tudod A SOTE II-n van nő. A nevét sajnos nem tudom. Én csak a terhespatológián találkoztam vele, de nagyon kedves, lelkiismeretes, és érti a szakmáját. Az osztályos nővérek is csak jót tudtak mondani róla. Egyébként nagyon fiatal talán egy-két éve végzett. Sajnos mást nem tudok róla.
2009. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A János kórházban is van nő nőgyógyász. A nevét nem tudom, kb. 40 éves.
2009. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
KÖSZI a válaszokat. Ezek ingyenesek kórházon belül?
2009. nov. 24. 14:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a kistarcsai flórban több nő is van
2009. dec. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom milyen élményeid voltak, ami miatt nőt keresel, de leírom az én tapasztalatomat.

Volt egy betegségem, amire egyszerűen nem jöttek rá a dokik, ezért elég soknál jártam. Közülük egy volt nő. Ő finoman vizsgált, meg kell hagyni, de borzasztóan hideg, rideg volt, nem mutatott megértést a problémám iránt, pedig elmondtam neki, hogy már hány orvosnál jártam stb. És a problémámon nem tudott segíteni, nem vizsgáltatott ki, hanem minden alkalommal felírt egy újabb gyógyszert, ami újabb pénz volt, és mondta, hogy akkor próbáljam ki ezt, majd azt, hátha segít... Otthagytam. A férfiak közül volt, aki brutálisan vizsgált (két napig véreztem utána, amikor hüvelyi UH-t csinált), és lekezelő, megalázó volt a viselkedése. És még sorolhatnék néhányat, ki ilyen, ki olyan volt. A mostani dokim viszont bár férfi, irtó figyelmesen vizsgál, mindig kérdezi, hogy fáj-e, nem fáj-e, vagy szól előre, hogy picit fájni fog (és nekem akkor sem fáj), emberileg is annyira kedves, és jó szakember. Két gyermeket is szültem nála azóta.


Fiatal sógornőmnek volt egy problémája, ő is azt mondta, hogy nem hajlandó férfihez menni, de az ő (női) dokija nem tudott neki segíteni. Nagyon soká tartott, míg rábeszéltem, hogy jöjjön el az én orvosomhoz, mert végtelenül jó fej és szakmailag is ok. Utána csak annyit mondott, hogy sajnálja, hogy eddig nem akart férfihez menni, mert ez teljesen korrekt volt, és még segített is rajta, és ha tudja, hogy ilyen is van, nem halogatja hónapokig a vizsgálatot.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nincs jó női doki, csak arra biztatni, hogy ha találsz egy megbízható férfi dokit, azzal lehet, hogy jobban jársz.

2009. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem elég rossz élményem volt férfi orvossal, szóval nő dokit szeretnék. Férfihoz nem teszem be a lábam.
2009. dec. 8. 13:17
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A SOTE II-n dolgozik Pánczél Zita, ő nagyon aranyos. Akkor találkoztam vele, amikor a Sote II-n szültem. Sajnos a rendelésről nem tudok semmit, én máshoz (nőhöz) jártam magánrendelésre (ha ő is érdekel, akkor szívesen írok róla).
2009. dec. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen érdekel, szeretném ha írnál róla.
2009. dec. 8. 14:10
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs hogy nem a kérdésedre válaszolok, de én Nyiregyi vagyok. Életemben 2 nő vizsgált meg az egyik mikor 9 hetes voltam ő állapította meg a terhességemet, azon csodálkoztam utána hogy a gyerek nem ment el. Kedves és nagyon csinos volt de brutális. Elmentem egy férfi dokihoz, aki elszúrt néhány dolgot , ez hosszú meg más téma.

A lényeg 33 hetesen rosszul lettem állandóan keményedett a hasam, és bementünk a kórházba. Ott az ügyeletes orvos férfi, úgy megvizsgált, hogy azonnal vérezni kezdtem, csak nyomta le a hasamat, és már nem tudom hol járt, én meg ordítottam a fájdalomtól.

Beküldtek a szülőszobába ahol 12 óra hossza alatt lecsepegett egy infúzió. Már egész jól voltam, mikor bejött egy nő, aki úgy beszélt velem mint a kutyával, és úgy megvizsgált, hogy megint vérezni kezdtem és másnap elment a nyákdugó, és 5 nap múlva megszültem.

A magándokim szabin volt csak a szülésre jött be meg a varratszedésre, ahol felvette a lóvét. Szóval ha lesz másik gyerekem fogalmam sincs kihez menjek, nőpárti voltam, de lássuk be a nők sokkal irigyebbek, meg durvábbak is tudnak leni mint a férfiak.

2009. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!