Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valami megoldást keresek?

Valami megoldást keresek?

Figyelt kérdés

Kifejezetten női nőgyógyászt keresek, nem maszekot. Lehetőleg kórházban ha jól tudom ott nem kell fizetni.

Férfit semmi képen nem akarok. Ha jól tudom a SOTE I-II van nő. A válaszokat előre is köszönöm. 8 hetes kismama.


2009. nov. 24. 10:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Bajcsyba is van nő Dr. Varga Horgosi Ágnes! Bár neki azért kell adogatni pénzt. Meg akkor törődik veled igazán ha folyton zaklatod, hívogatod, kérdezősködsz. Én nem ilyen vagyok, velem nem is foglalkozott, hiába pumpoltam pénzzel. Leleteimet nem volt hajlandó megnézni! Beutalót a nővérszobába tette, hogy menjek érte. 30 év körüli!Most férfinál vagyok, de ő teljesen más, megnyugtató, hogy megvizsgál és nem kell semmire figyelmeztetni.
2009. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ajánlottam Pánczél Zitát, és említettem, hogy ajánlanám az én orvosomat is. Őt Cseh Erikának hívják, a honlapján megtalálsz róla mindent: www.cseherika.hu. Az előző hozzászóláshoz pedig annyit szeretnék fűzni, hogy én évekig jártam férfi nőgyógyászokhoz és azon kívül, hogy nem vették észre, mi a bajom még bunkók is voltak. Szóval nekem a doktornő vált be - függetlenül talán attól, hogy nő vagy férfi. Én mindent meg tudtam beszélni vele, szerintem ez a fontos egy orvos-beteg kapcsolatban.
2009. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!