Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor megtudtam, hogy terhes...

Mikor megtudtam, hogy terhes vagyok 6 hetes voltam és még cigiztem. Lehet tőle baja a születendő babámnak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 13. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem, ha letetted, akkor minden rendben lesz.

Az elso 6 hetben nincs meg olyan szoros kemiai kapcs. kozted meg a baba kozott, a koldokzsinor kesobb alakul ki.

De most mar ne cigizz :) Minden jot!

31 hetes kismama

2008. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Én is hat hetesen tudtam meg, és akkor még nagyon sokat cigiztem. Utána még kellett egy hét, hogy teljesen abba tudjam hagyni, aztán kész, nem cigiztem többet terhesen. Jelentem, nyolc hónapos kisfiam van, aki teljesen egészséges. Nagyon sokan vannak, akik dohányoznak amikor terhesek lesznek, és csak pár héttel később tudják meg, aztán a babának nem lesz semmi baja.
2008. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem azelőtt 4 nappal volt a szülinapom mielőtt a teszt pozitiv lett. Mivel előtte volt egy jó pár negativ tesztem el voltam egy kicsit keseredve, na meg ott volt a szülinapom, igy hát belemerültünk a csajokkal az iszogatásba, olyankor rá is gyujtottam.Most 9 hónapos a lányom és makk egészséges. Ha időben, az elején abbahagyod a dohányzást nem lehet semmi baj.Boldog babavárást!
2008. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%
Lehet baja, mivel legalább 2 héttel a FOGANTATÁS előtt abba kellett volna hagyni. De most már ezzel ne foglalkozz, mert abbahagytad - és ez számít. Nézesd majd meg, hogy megvan-e mindene. Ha igen, jó eséllyel egészséges lesz.
2008. júl. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kéne riogatni... Nézd meg hogy megvan-e mindene... Jólvan, ez aztán a bíztató. Ettől nem lesz semmi baja. Már nem azért, de hogy hagyná valaki abba két héttel a fogantatás előtt, ha pl. nem tervezett baba? Én két héttel a fogantatás után álmomban se gondoltam volna, hogy terhes leszek. Aztán mégis az lettem, nem mintha nem örültem volna neki, csak egyáltalán nem terveztük. És szerintem azért elég sok baba születik így, hogy nincs tervezve, és mégis lesz, akkor arról hogy gondolkodjanak előre? Aztán mégsem lesznek a nem tervezett babák se torzszülöttek.
2008. júl. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Én is cigiztem míg meg nem tudtam. Nem is keveset. Sőt egyszer még jól be is csíptem , mert a teszt negatív lett és azt hittem csak késik pár napot. Aztán egyik napról a másikra leraktam a cigit, hozzá teszem, el sem tudtam volna szívni olyan rosszul voltam az elején. Most van egy gyönyörű, mosolygós, egészséges kislányom, akivel teljesen probléma mentes volt a terhességem.

Gratulálok! Szép baba várást!

Ne aggódj, semmi baja nem lesz!

2008. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

2002-ben teljes petevezeték lezártságot állapitottak meg.A doki 2007. augusztusban ki akart "pakolni", mert valami méhen belüli "daganatot" látott. Persze, nem hagytam magam, még halogattam, nem szedtem a gyógyszert sem.Aktiv dohányos voltam,szinte egyik után a másik cigire gyújtottam.Nem volt valami jó a közérzetem, de minden eredményem (vér, vizelet)szuper volt. Nem tudták, mi a bajom.Másik doki szeptemberben 13 hetes!!! terhességet állapitott meg. 36 éves múltam, első babám (kislány) 2008.március 10-én,40 hetes terheség után, 3,45 kg-mal, 52 cm-el, császárral született.Makk egészségesen! Jelenleg (4 hónapos)8,33 kg, 66 cm. igen aktiv, minden csinál, amit a nála pár hónappal idősebbek. Mondhatni túlfejlett!! Ja, és az apukájának van 2 értelmi fogyatékos kisfia. Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, gondolhatod, mennyire élveztem a terhességet, hogy hátha valami baja lesz az én picimnek is. De eddig még semmi apai öröklődése nincs.

Nyugi! Szerintem nem lesz semmi baja a Te picidnek sem!

2008. júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lettek itt lepontozva a helyes, és segítőkész válaszok? Az írja már le nyíltan, hogy mi a baja.
2008. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Nem tudom mièrt van ennyi megkeseredett lepontozò ember... Ment mindenkinek a pont. Szerintem mindenki èrtelmes választ adott a kèrdezőnek.
2018. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A lepontozók nagyon ritkán szoktak írni.

Ők csak lepontoznak, azért járnak ide.

2018. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!