Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Március elején születendő...

Március elején születendő babát miben hoztatok haza a kórházból? Átmeneti overáll?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Március 20.án szültem ezerrel sütött a nap 28-30 fok volt polóban és háromnegyedes nadrágban rohangáltam már napokkal előtte a kórház kertben 23.-án jöttünk ki 12 fok szakadó eső... overálban hoztam haza fűtöttünk a kocsiban mert nagyon hideg volt. Időjárás függő de egy réteggel ha hűvös van mindig vastagabban öltöztesd ha meg nagyon meleg egy réteggel kevesebb legyen rajta nyáron pelusban volt babakocsiban és egy rongy pelussal letakarva hogy a nap se süsse és meg se csípje semmi... Nem jó még nagyon sokáig a hőháztartásuk könnyebben hűl ki vagy kap hőgutát egy ilyen pici baba nekem azt mondta a védőnőnk..

2011. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
értelmes vagyok... 1 réteggel több legyen mint rajtad ha hideg van ha meleg 1 réteggel kevesebb
2011. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Body, pamut rugi, kis pamut kardigán, szőrmés macis overáll, pólya, becsavartam egy plédbe, bele tettem a mózesbe. Mint télen. de olyan hideg is volt 09 márc 20. Rajtam is télikabát volt.
2011. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én fiam március 7-én született, 10én hoztuk haza, body, plüssnacika - lábfejes- és alatta zokni, plüss kardigán, plüss sapka - pamutbéléses, téli macis szőrmés-kapucnis overál, beletekertem egy puha plédbe és úgy be a mózesbe.

Hűvös volt akkor, én is télikabátban jöttem haza.


Időjárásfüggő- nyilván ha meleg tavaszi nap van, akkor pl a téli overál helyett lehet rá adni kicsit vékonyabbat is, és a pléd sem bitzos hogy kell.

2011. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!