Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ilyen helyzetben mennyit...

Ilyen helyzetben mennyit adnátok a szülésznőnek?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy pont a szülésem idején utazik el egy hétre a szülésznőm. Nem tudta előre, hogy így alakul, most derült ki, és már késő lenne újat keresni, helyettese pedig nincsen. Viszont eddig tartottuk a kapcsolatot, mindig készséges volt, ha kerestem stb., szóval nincs bőr a képemen egy fillért sem adni neki. De mégis, ha a szülésemnél nem lesz ott, akkor szerintetek mennyi az annyi???
2013. dec. 17. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
10 ezer forintot!
2013. dec. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pénzt nem adnek, csak valami kis ajandékot( csoki, pia).
2013. dec. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem adnék pénzt, mert ha nincs ott nem segít, nem vezeti le a szülést akkor miért kapna pénzt. Inkább valami kisebb ajándékkosarat, vagy egy nagyobb bonbont, ilyesmit.
2013. dec. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont akkor nincs ott ami a lényeg. Én mondjuk nem adnák semmit, de ha tényleg nagyon kedves volt, akkor egy bonbon max.
2013. dec. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is maximum egy bonbont adnék vagy egy könyvutalványt vagy valami ilyesmit. max. 3000 Ft értékben
2013. dec. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én szülésznőm továbbképzés miatt nem tudott bejönni amikor szültem. Mivel az utolsó hetek nálam zűrösek voltak, ha ő dolgozott, mindig mentem nst-re. Ezért sokat találkoztunk, és úgy gondoltunk, hogy adunk neki 10 ezer ft-ot. Nem fogadta el, azt mondta, hogy maximum egy bonbont adjunk neki. A férjem állított össze neki 10 ezer ft-ért egy ajándékkosarat, azt is csak nagyon nehezen fogadta el. Utána még akkor is felhívott, amikor már hazajöhettünk a kórházból, hogy minden rendben van-e. Úgyhogy nem hiszem, hogy bármi nagy dolgot várna el tőled a szülésznőd. Annyit mondjuk az én szülésznőm még megtett, hogy amikor beindult a szülés, és felhívtam (tudtam, hogy nem tud bejönni, de ő kérte, hogy szóljak), akkor betelefonált a kórházba, és beszélt az ügyeletes szülésznővel, és vázolta neki, hogy miket beszéltünk meg, mik azok a dolgok, amikre figyeljen oda külön. Ez mondjuk jól esett, mert így ugyan idegen volt a szülésznő, de amikor beértünk, már tudta a nevemet, hogy milyen problémám van, stb.
2013. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak egy bonbon.
2013. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Bonbont kap majd, főleg, mert átadott egy másik szülésznőnek, szóval mindenképpen lesz velem valaki. :)
2013. dec. 18. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!