Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy reagáltál a terheléses...

Hogy reagáltál a terheléses vizsgálatokra?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, amikor oxitocinnal próbafájásokat keltenek.

Beindult utána a szülés, lett-e egyáltalán fájás, nyíltál-e, stb....


Akinek nem volt próbafájás keltés, hanem direkte oxival indították be a szülést, az ne írjon.


2009. nov. 27. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 3x volt ilyen. Bekemenyedett a mehem es sajgott az egesz pocim, a baba majd kiugrott belolem, gyoztem nyomni a gombot mind a 3 alkalomkor es a karom lezsibbadt az infuziotol - utana egesz napra ki voltam utve minden alkalommal, egesz nap sajgott es kemenyedett...
2009. nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3. gyereknél túlhordás után 5 nappal csináltak ilyet nekem, nem indult be tőle a szülés, 2 cm-re voltam amúgy is nyitva, (csak 2 nap múlva lett 3 cm, így akkor burkot repesztettek.) De keményedéseket csinált, legalábbis míg ment az infúzió, meg utána estig picit. Aztán elmúlt minden. Maga a branül volt kényelmetlen, sőt.
2009. nov. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túlhordtam a kislányomat 7 nappal,3-szor mentem mellbimbo"büngyürgetésre",semmi nem történt,1-szer bekötötték az oxit,keményedtem és görcsöltem,de semmi különös,visszaküldtek az osztályra,és 3 nap múlva inditotta a szülést burokrepesztéssel.12 óra vajudás után született meg a kislányom.
2009. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 41hét+3napra született meg a babám.8szor voltam phose-n,közben éreztem kisebb fájásokat,de semmi nem történt.A babám szíve nagyon jól bírta,szépen reagált a terhelésre.2naponta kaptam,egész terhesség alatt teljesen zárt volt a méhszájam,ettől sem változott semmit a helyzet.Dokim még viccelődött is hogy úgy kell kirobbantani belőlem a gyereket:).Minden phose után keményedett a pocim 2-3 órát aztán ennyi.Aztán egyik éjjel teljesen spontán beindult a szülés,igaz oxival szültem,18 órás vajúdás,nehezen tágultam.
2009. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!