Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előre megbeszélt, programozott...

Előre megbeszélt, programozott császárnál mennyit adtál a fogadott orvosnak? Fővárosban vagy megyeszékhelyen, esetleg kisebb városban?

Figyelt kérdés

Nem vitaindítónak szánom,csak mégis érdeklődöm,hogy ki mennyit adott a kért,megbeszélt császárért.

Én magánrendelésen havi 9 ezret adok(vizsgálat+UH) konkrét árat nem mondott,mikor kérdeztem,úgy gondoltam,hogy 90-100 ezer.Másik kismamát,aki hozzá jár,nem nagyon merek kérdezni,mert egyből nekem esik mindenki,hogy miért nem így vagy úgy.Erről most nem szeretnék vitát nyitni.Gazdagok nem vagyunk sajnos,de spóroltunk előre már két éve,így mindent meg tudunk venni a babának is és erre is tettünk félre egy keveset(kell azért még gyűjteni)

Mindenkit felpontozok,aki megírja őszintén. Megyeszékhely,22 hetes vagyok.


2013. dec. 28. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Finoman én is rákérdeztem, nem nagyon mondott semmit, nem hagytam annyiban, lévén szeretném tudni, hogy nagyságrendileg hogyan készüljek. Nekem azt mondta, hogy az altatósnak 10E-t, neki meg 50E körül. Valamennyit, 10-20E ft-tal megfogom dobni neki, még így is többre számítottam. A vizsgálatokért meg nem kell fizetnem mivel sztk-ban is dolgozik és mindig oda hív vissza. Bp melletti városkában fogok szülni.


33 hkm

2013. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kisvaros, foorvos csinalta, nem kerdeztem mennyit ker, 70et kapott, de gondolom elegedett volt, mert a 6hetes kontrollra soronkivul behivott.

De bakker, most olvasom az elsot, es eg a pofam, mert az altatosnak nem adtunk. Eszembe sem jutott. De gaz vagyok.

2013. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem reális a 90-100 ezer, nekem 100-at mondott a dokim, az pont a magánrendelésének 10-szerese. Ugyan nem kért programcsászár, de szerintem emiatt nem kell többet adni, sőt, neki egyszerűbb, hogy megválaszthatja az időpontot, és időben sem több. Az anesztesnek tényleg lehet még adni egy keveset. (Mondjuk 90 a dokinak, 10 az anesztesnek, én így csinálnám, ha nem mondana árat.)
2013. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első babám császáros volt (sürgősségi)

Második baba 3 év 8 hónap múlva született. Nála is eleve császárra készültem, de a doki felvetette a természetes szülés gondolatát, amit én finoman elutasítottam, tehát a második úgymond kért császár volt (annak ellenére, hogy az előzmények miatt nem volt teljesen indokolatlan)

Mindkét szülés után 80-at adtunk. A második szülés utáni hat hetes kontrollon még kapott egy jó fajta üveg bort is a doki (de csak mert terhesség alatt sokat beszélgettünk a borokról :) )

Ja és fővárosi kh, doki ugyanaz volt a két terhességemnél.

2013. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Progi csaszarom volt, de nem en kertem farfekves miatt. 40 ezret adtam a dokinak, elegedett volt vele.
2013. dec. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja es budapest janos korhaz.
2013. dec. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,felpontoztam mindenkit!

Legalább már én is tudom,hogy nagyságrendileg mire kell számítani.

Részemről kár,hogy nem mondott konkrét árat,akkor nem lenne kérdés,hogy mennyi az annyi,keveset sem akarok adni és azért túl sokat sem.

Sikeres,boldog új évet kívánok Mindenkinek!

2013. dec. 29. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!