Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy hete szültem, csaszarral,...

Egy hete szültem, csaszarral, fogadott dokinal, aki mindig mindenben segitett, sokszor penzt sem fogadott el. Mennyi penzt illik adni?

Figyelt kérdés

2. babamat szultem nala csaszarral. Nem dolgozott, mikor ejszaka beindult a szules, de lejott hozzank hajnalban a korhazba (70 km onnan, ahol lakunk), miutan felhivtak hogy megerkeztunk szulni. Foorvos egyebkent, a paromat is behozta hozzam, mielott vittek muteni. Barmikor mentem uh-ra vagy akarmilyen vizsgalatra, odaszolt es mar mehettem is.

Jovoheten lesz varratszedes, akkor szeretnenk adni valamit/ valamennyit.

Szerintetek mit vagy mennyi penzt adjunk neki?


2013. dec. 22. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy akkor munkaidején kívül ment be hozzád? Ha igen, akkor a magánrendelésének 10-szeresét szokták adni, ha nem mond előre tarifát.
2013. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50.000 körül.szerintem.
2013. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is főorvos a dokim, osztályvezető, 34. héttől a kórházba jártam hozzá és nem fogadott el semmit. A főnővére (aki a szülésznőm lett) végezte az nst-t, minden alkalommal ellenőrizte és hetente vizsgált az utolsó 2 hétben 2 naponta nst és uh is volt. Indítás lett, szabadságot vett ki arra a napra, 8 órát engedett vajúdni, nem tágultam semmit. 100 ezret kapott, másnap már 1 ágyas szobában voltam, minden nap bejött (hétvégén) és ő végezte a vizsgálatot hazajövetelkor is.
2013. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!