Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piros autóra paszol a fekete...

Chewbaccaa kérdése:

Piros autóra paszol a fekete csík vagy valameilyen más fekete minta?

Figyelt kérdés
Van egy piros almera gx-em (1996) és szeretnék rá valami szép festést csinálni, eredetileg zöld alapot akartam neki és rá valami feketét de az túl drága :S szal a piros alapszin marad de szeretnék bele mintát, ha nem fekete akkor még mi paszol a piroshoz?
2011. okt. 4. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy Te milyennek akarod látni.A piros-fekete nekem nagyon tetszik.Azt gondolom,hogy ízléses is,de az sportos.Nagyon megvadítja az autót.

Lehet még fehérrel is kombinálni.

Vagy erősebb pirossal,nagyon erős narancssárgával vagy citrommal.Szürkével...stb.

De szerintem leginkább az összképen múlik.Lehet bátran használni bármit,csak ne legyen béna.

Pl. tök felesleges vastag,neonzöld,egyenes csikokat húzni bele,ám,ha vékony csíkokkal díszítesz és követi valamely karosszériaelem vonalát,akkor már lehet szép is...

2011. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az utcánkban van egy piros suzuki swift, fekete virágokkal, és pillangókkal a hátsó felén. Hihetetlen gusztustalan szerintem. Bár lehet, hogy azért nem tetszik ennyire, mert eleve nem szeretem a pirosat, pláne nem kocsiban... De ahogy nézem azt a kocsit, azon nagyon nem passzol egymás mellett a piros és a fekete.
2011. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért erre Te is csorgatnád a nyálad:)

[link]

2011. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem... Egyáltalán nem tetszik, sem a kocsi, sem a színe! :)

Ha már minden áron piros fekete, akkor inkább a fekete legyen többségben, mint itt: [link]

De ugye a piros az alapszín a kérdezőnél, szóval ez a megoldás sem jöhet szóba.

2011. okt. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mattfekete alap 2 bórdó versenycsíkkal, vagy narancssárgával. Viszont a pirosra fekete sztem rossz.
2011. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!