Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hanyas hasmenes rendszertelen...

Hanyas hasmenes rendszertelen gorcsom 37. Heten. Keszuljek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 21:48
 1/4 coma válasza:
Szerintem ez még csak jósló fájás ami azt jelenti hogy készülődik a szervezeted én is így voltam csak 10 perces fájásaim voltak de másfél óra múlva megszünt de sosem lehet tudni remélem tudtam segíteni
2013. dec. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idonkent jonnek a fajasok? Meddig tartanak?
2013. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sok folyadekot vesztettel es nem tudod potolni, valaki gyorsan vigyen korhazba.
2013. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 30. hét óta vannak jóslóim, azaz rendszertelen, de elég erős görcseim. Szóval, persze, ha arra gondolsz, hogy legyen elkészítve a kórházi csomagod, akkor oké, de nagyon sokan a 40. hétig is kihùzzák a jóslók ellenére. Ha rendszeressen jönnek, akkor irany a kórház! Minden jót nektek! 33+7 h.k.m.
2014. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!