Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tudtok prof. Dr Rákóczi...

Mit tudtok prof. Dr Rákóczi Istvánról, milyen szülni nála?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

ha már prof. biztosan tud valamit. :D


szeret kaszabolni a nevéből kiindulva. :D

2009. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én személyesen is ismerem :) nagyon kedves segítőkész ember, nőgyógyásznak is kiválló! Ha meg tudod fizetni, tuti a legjobb kzekben vagy! A terhesgondozást úgy tudom nem ő maga végzi, hanem valamelyik jobb keze.

Egyetlen negatívumot tudok mondani, én lassan 20 éve ismerem, de az utcán simán el megy mellettem, ha nem kiabálok rá. De hát annyi nőt lát nap mint nap...

2009. nov. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon aranyos, nagy tudású ember. viszont a felesége, az ágika egy ostoba, korlátolt nőszemély. (vagyis olt olyan 9éve) miatta szakadt meg gyümölcsöző kapcsolatunk
2009. nov. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:OOO szerintem a felesége egy tündér. nekem borzasdztó sokat segített! de egyébként miért szakadt meg miatta a kapcsolatotok?

nem is együtt dolgoznak!

2009. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2009. dec. 6. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!