Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bp. , Szent Imre kórházban...

Bp. , Szent Imre kórházban szültél?

Figyelt kérdés
Ki(k)nél? Mi a tapasztalatod? Saját orvosod volt, vagy éppen ő ügyelt?
2009. nov. 29. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

figyelj az öregebb gyerekdokira, bunkó és a véres, 10 centis tűt, amivel vért vett össze-vissza hagyja mindenfelé, többek között az én babám háta alól vettem ki.... bele se merek gondolni, milyen bajt okozhatott volna ha elmozdul.

Vannak iszonyat bunkó szülésznők, általánosságban elmondható, ha nem tejelsz akkor le vagy sz*rva. Többet nem fogok ott szülni, az tuti.

2009. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Márciusban szültem a Sznt Imrében. Fogadott orvosom volt, akinek fizettem, de rajta kívűl senkinek.

Én maximálisan elégedett voltam mindennel.Tisztaság van a kaja sokkal jobb, mint más kh-ban és a baba veled lehet mindvégig- éjszaka is. A csecsemősök aranyosak, de vannak kivételek a gyerekorvosok is és, ami szuper, hogy a pszichológustól a csecsemőápolás-védőnő- papírok mindenben kérés nélkűl segítenek. Szóval én a harmadik babám is itt szűlném.

2009. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Áprilisban szültem a kórházban, második szülésem volt. Az elsőt nem itt szültem. Saját doki, programozott császár. Mikor a műtét napján átmentem a szülőszobára, a nővér csak nézett, hogy ma császár?!!! Pedig ketten is voltunk, de fogadtak:D Velem figyelmesek voltak, igaz korán ki kellett kelnem az ágyból, de már rutinos voltam.:) Segíteni akartak, de addigra felültem:) A csecsemősökkel nem volt gondom, tejem nem volt, így éjszakára mindig visszavittem a picit. Volt aki bunkóbb volt, de nem mondta, hogy ne vigyem. A kaja jó, ehető. Pénzt csak a dokim kapott, a csecsemősök és az osztály dolgozói kicsi ajándékcsomagot kaptak. Én meg voltam velük elégedve. Az esetleges harmadik baba is csak ott:)

Most jutott eszembe, hogy a szülőszobán van egy bunkó nő..egy idősebb, picit duci. Semmi kedvesség...engem ő készített fel.:(

2009. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A második babámat szültem ott. Imádtam, hogy csak 3 ágyas volt a szoba, a fürdő nem a folyosó végén van, hanem a szobaajtóban, minden két szobára egy saját jut. A kaja jó volt, minden szép tiszta volt. Fogadott dokival, ügyeletes szülésznővel szültem.

Hamarosan megszületik a harmadik babánk, kifejezetten ebben a kórházban szerettem volna megint szülni, de most nem dokit fogadtam, hanem szülésznőt. A területi kórházaim a SOTE I és II. Mindkettőhöz volt már "szerencsém" (vetélések művi befejezése), de ez a kórház felülmúlja mindenben azokat! Nem adnak cumit a babáknak, tápszer csakis akkor, ha veled egyeztetnek és ha nem akarod, nem adnak, egyébként is mindenki ellene van ott, csak indokolt esetben ajánlják fel. A babádért szülés után akkor mész amikor akarsz, utána mindvégig veled lehet. Papírmunkában maximálisan segítőkészek.

38 h. km

2009. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is a Szent Imrében szültem áprilisban.

Szerintem egész kultúrált.3 ágyas szobában voltam szintén ami jó volt mert volt 6 ágyas is.Csak fogadott orvosom volt,senki másnak nem adtam pénzt.A csecsemősők közül volt aki normális volt,volt aki nem.Nekem az nem tetszett,hogy nagyon szakadt ruhákat adnak a babákra.Nem is értem miért nem lehet bevinni sajátot.3 napot voltunk bennt a babámmal.

2009. dec. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!