Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bp. , Szt. Imre kórházban...

Bp. , Szt. Imre kórházban szültél? Kovács Zoltán és Zsigmond Tamás orvosokról elmondanád a tapasztalatidat?

Figyelt kérdés
szülés felékszítés milyen volt? a szülés hogy zajlott? mennyit kért rendelésért, szülésért? legközelebb is nála szülnél?...
2010. febr. 9. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Dr. Kovács Zoltánt én még a Péterfyből ismerem (előtte ott dolgozott). Bár nála szültem volna a babámat, de sajnos más volt a fogadott orvosom. Mivel túlhordással befektettek és 1 hétig vártak a szülés indításával, így ő is vizsgált egy csomószor és beszélgettem is vele. Teljesen empatikus orvos, megnyugtat és foglalkozik a lelki dolgaiddal. Szerintem jó választás, ha el akarod kerülni a szülés körüli felesleges beavatkozásokat (oxitocin, burokrepesztés, stb.), mert nekem az jött le, hogy ő nem siettet, nem avatkozik bele feleslegesen és nagyon megértő.
2010. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!