Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első gyermekemnél ugy kezdődöt...

Első gyermekemnél ugy kezdődött hogy elfolyt a magzatviz itthon a másodiknál is valoszinű igy fog? Parázok nagyon elsőnél nem paráztam de most igen

Figyelt kérdés

Illetve néhány krdés még ha válaszolnátok

első babámat könnyen gyorsan szültem meg 37.héten valoszinó hogy most a 2.babám is igy születik meg és haarabb a 37 hét fele most 36 hetes vagyok és nagyon izgulok félek..

Köszi a válaszokat előre is!



2014. jan. 3. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Az elsőnél elfolyt a víz 37 héten bementem 3 óra múlva megszületett. Másodiknál csak fájások gondolkodtam, induljunk-e beértünk 1 óra múlva megvolt , 39-ik hét végén, ja és gátvédelemmel. Ne izgulj előre!
2014. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindketo ugy szuletett hogy elfolyt a magzatviz. Egyik 40. masik 39. heten csaszar volt mindketto.
2014. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő magzatvíz csordogálásssal kezdődött a 37. héten, és csak órák múlva jelentkeztek a fájások. A különbség, hogy, a második szülés 3 órával rövidebb volt. (az elfolyástól számítva)
2014. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első nekem is a 37.héten született,magzatvíz elfolyással kezdődött.A második fájásokkal indult,gyorsan meglett,kiírt napon született.
2014. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy így lesz lehet hogy nem. Nem lehet megmondani az első szülésből hogy milyen lesz a második :(
2014. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem az elsőnél 38. héten dec.14.-én hajnal 4 kor 10 perces fájásokkal 6 kor mentünk a korházba,ahol felvettek és nem foglalkoztak velem,egyre erősebb fájásaim voltak,egész éjjelegyedül voltam,azt hittem meghalok.....reggel 5 kor már ordítottam a nővérrel.....burkot repesztettek 10 re babáztam,a másodiknál elfolyt a viz de nem voltak fájások,másnap 10 kor oxit kaptam 12:20 kor babáztam.
2014. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!