Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 12-re voltam ki írva szülni...

12-re voltam ki írva szülni de még mindig nem szültem meg és még itthon vagyok . Ma vagyok 40 hetes és 3 napos . Jó ötlet lenne be feküdni a kórházba?

Figyelt kérdés
olyan tüneteim vannak hogy fáj a hasam alja folyamatosan és a medencém tegnap pedig valami barnás nyálkás dolog jött tőlem pisilés után valaki meg tudná nekem mondani mik ezek a jelek első babámat várom és kicsit meg vagyok ijedve hogy nehogy baja legyen szerintetek jó ötlet a kórház?

#manocska
2013. szept. 15. 13:56
 1/10 A kérdező kommentje:

és nagyon sokat is mocorog tegnap este óta.

bele nyilallgat a gátba és a nemi szerven be is mi lehet ez?

2013. szept. 15. 14:01
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem a nyákdugó lehetett a barnás valami, én nem mennék be csak ha már rendszeresek a fájások, vagy hívd fel a dokid. könnyű szülést kívánok:-) ja közbe olvasom hogy egyfolytában fáj a hasad, hát akkor menjél be
2013. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha te jobban szeretsz egy idegen, rideg kórteremben feküdni és várni, akkor hajrá!

Én nem mennék, nekem is voltak ilyen tüneteim a napokban, előrébb járok már, mint te, de úgy vagyok vele, jobb itthon, kényelemben várakozni. A rendszeres vizsgálatok szerint minden rendben a babával.

2013. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én pedig 5.-ére voltam kiírva. 4. baba, 4. császár. Én is itthon vagyok, és nem érzek semmit... Szóval majd ha a doki megfelelőnek ítéli a súlyát, kiveszi őt.

Én azt mondom, ne feküdj be, utálni fogod így is.

Majd ha rendszeresek a fájások, akkor menj be, ha a dokid be nem fektet addig.

2013. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 14-re voltam kiírva, és még én is egyben vagyok. Nekem is sokat mozog a babám, és bizony fáj is ahogy mozog. Sokat nyilall olyankor a méhembe és a hüvelyembe is, mert már nagy a baba és nyomkodja az idegeket, ahogy mocorog. Amúgy az a nyálkás dolog a nyákdugó volt, az nekem is távozott már darabokban tegnap és tegnapelőtt. Ha fájdogál a hasad még nincs értelme bemenni, akár még napokra is lehet a szülés. Mondjuk ez csak akkor biztonságos, ha amúgy jársz a kórházba vagy a dokidhoz naponta vagy két naponta vizsgálatra, ahol ellenőrzik a babád és a magzatvíz állapotát. Szóval én teljesen ugyanazokat a dolgokat produkálom, amiket Te, és tényleg nincs értelme még befeküdni. Szerintem otthon jobb várakozni, mint egy rideg kórteremben. Azt mondják a fájásokat (amik rendszeresek és a szülés valódi kezdetét jelzik) észre fogjuk venni, mert az valóban FÁJ, nem csak fájdogál, hanem annál azért jóval durvább lesz. Amúgy nekem is első baba, ezért még én sem tudom pontosan mire számíthatok, de én a helyedben még nem feküdnék be így az biztos.
2013. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne feküdj be! De ha legközelebb beszélsz a dokiddal(gondolom hétfőn vagy kedden) akkor említsd meg neki,hogy szeretnél már megszülni. Én is mondtam a dokimnak,hogy szeretnék már szülni és burokrepivel megindította. 40+5 napos voltam,mikor mentem nst-re és így meg is indította. Sok sikert!!!
2013. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem akarok senkit se ijeszgetni,de én befeküdnék... az egyik ismerősünk most járt úgy,hogy nem feküdt be,mert,h ő is otthon várja inkább és a baba keringése leállt,ami így nem is rögtön derült ki, azonnal császár és úgy kellett újra éleszteni így oxigénhiányos lett...sajnos nem tudni,hogy mi lesz a későbbiekben vele.
2013. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én biztosan befeküdnèk napokon belül,ès kèrnèm az indìtást.
2013. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hát köszönöm a hozzá szólásokat segítségeket 2013.09.17-én este 23:50-kor egy egészséges kiskánynak adtam életet.

3350 grammal és centiivel és a neve Anikó Alexandra

2013. szept. 24. 13:54
 10/10 A kérdező kommentje:
ÉS BE FEKÜTEM ÉN IS
2013. szept. 24. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!