Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nálunk apuka nincs (elváltu...

Ha nálunk apuka nincs (elváltunk) akkor ki lehet bent velem a szülőszobán? Anyukám, apikám, barátnőm, bárki?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én szültem, akkor azt mondta a dokim, hogy én választhatok, hogy kit szeretnék, de csak 1 ember lehet és természetesen egészséges legyen.
2014. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a kórházat, ahol szülni fogsz.

Nálam az első lányomnál hárman váltogatták egymást a szülőszobán, a másodiknál másik kórházban szültem, ott is felváltotta a páromat édesanyám.

2014. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Az gáz,ha nálam apu meg a legjobb baratnom valtanak egymast? Anyuval nem olyan a viszonyom...

2014. jan. 4. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az EÜ törvény szerint bárki 18. évét betöltött személy akit választasz.

Nyugodtan viheted a barátnődet és apukádat, nincs ebben semmi gáz!

2014. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk csak szülés után lehetett cserélni. Szerintem ha annyira akarod vajúdni vidd apukádat, ne szülni. Bár egyikre se vinném, mert nem oda való. Barátnő inkäbb, nekem nővérem volt bent.
2014. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm volt ott végig, mert apa a nagyobbra vigyázott. Meg aztán annyira már nem is akart jönni, az elsőnél ott volt.
2014. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kórház és orvos függő.De bárki bemehet hozzád,ha természetes szülés lesz,aki 18 éves és nem beteg az nap
2014. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És apukád szeretne szülni veled? Az én apukám is a barátom, de ő ilyet tuti nem vállalna. Ezt azért beszéld meg vele. Én inkább női segítséget hívnék, ha férj/pár nincs, ők jobban átérzik az egészet.

De ezt te tudod, ahogy gondolod, a kórháznak meg teljesen mindegy, nálunk is válthatták egymást, ahol többen voltak.

2014. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!