Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol volt a kórházi csomagotok...

Hol volt a kórházi csomagotok amíg szülőszobán voltatok? Ki vigyázott rá amíg ti szültetek, volt külön erre a célra valami megőrző, vagy valaki aki felügyelte a holmikat?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés de ezen gondolkodom hetek óta hogy mi lesz a csomagunkkal , nehogy el lopják vagy valamit ki vegyenek belőle.
2013. dec. 18. 13:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A nővérek beviszik a későbbi szobádba, legalábbis nálam ez volt.
2013. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nálunk volt közvetlenül a szülőszobák előtt voltak szekrények. Oda be lehetett zárni a csomagokat, a kulcsot meg vittük a szülőszobára.
2013. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szekrények vannak a szülőszobán, ahová kulccsal bezárhatod a csomagjaidat. Szülés után pedig a szülésznő, nővér leviszi a szobába.
2013. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nálunk voltak zárható szekrények, a szülésznő bepakolt nekem és odaadta a kulcsot a férjemnek, szülés után ők hozták a szobába a cuccaimat.
2013. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nalunk a szuloszobakban (1 szemelyesek) volt erre a celra szekreny.
2013. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy öltöző kialakítva, ahol át kell hálóingbe öltözni. Ott kell a csomagot, táskát hagyni. Nálunk csak a telefont, vizet, papucsot, betétet, tusfürdőt, törölközőt lehet a szülőszobára bevinni, minden más ebben az öltözőben van. Viszont elzárni semmit sem lehet, tehát nagy értéket, pénzt nem célszerű vinni, mert az összes kismama csomagja ott van, aki éppen szül. Külön senki nem figyel rá! Ha valami mégis eltűnik, azért nem vállalnak felelősséget. Én már kétszer szültem, szerencsére még semmim sem tűnt el.
2013. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a szülőszobára nem vihetsz fel semmit.
2013. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én 4 ágyas vajúdóban voltam, ott voltak szekrények, oda tettem a táskám, viszont a telefonom kiraktam a szekrényre az ágy mellé. A szülőszobára nem vihettem semmit, a telefon is ott maradt a szekrényen, senki sem nyúlt hozzá. Mikor vajúdtam egyedül voltam a 4 ágyasban, de mikor kihoztak a szülőszobából, már ketten is voltak ott rajtam kívül.
2013. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
minden cuccot be lehetett vinni a szülőszobába.hol szülsz?
2013. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
Mi az a minden cucc?
2013. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!