Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a Békéscsabai kórházban...

Milyen a Békéscsabai kórházban a szülészet? Normálisak az orvosok, szülésznők. Hogyan zajlik ott a szülés?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elégedett voltam. Volt fogadott orvosom, nagyon rendes volt. A szülésznő szintén, bár vele először találkoztam, de kedves volt. A csecsemősök között volt egy aki kitűnt egy tündéri nő, ha ő hozta a babát mindig kérdezte kell e segítség. A többi csecsemős elmegy, nem túl kedvesek de nem is bunkók. Nem volt bajom a 3nap alatt. Mikor szülsz?
2014. jan. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló az élményem. Az elsőnél nem volt fogadott orvosom, nem volt panaszom, minden doki szimpatikus volt. A másodiknál volt orvosom, hasonló jó élményekkel jöttem haza, mint az első válaszoló. A szülés: a vizsgálóban megnéz a doki, aztán mehetsz a vajúdószobába. Alternatív vajúdásra is van lehetőség (kád, vízágy, labda, bordásfal, stb.) A szülés ágyon fekve történik, bár lehet van eltérő ettől, ezt kérdezd a dokitól. Velem a másodikkal végig ott volt a szülésnél a dokim, mondjuk viszonylag gyorsan ment. A szülésznők is kedvesek, velem még egy csecsemős is ott volt, támogatott szavakkal, tanácsokkal. A csecsemősök tényleg ilyenek, egy tündéri, a többi átlagos, de nem rosszindulatúak. Mondjuk azt nem szeretik, ha anyuka mindig mindent jobban tud (főleg, ha csak könyvekből), és nem fogadja meg az ők tanácsaikat.Támogatják a szoptatást, ha nem megy, kérj segítséget inkább többször. Senki sem pénzéhes (Békés megyében nem is lehetnek nagyon azok), de szakszerű ellátást adnak. Ja, a kaja elviselhető, de ne számíts túl finomra.
2014. jan. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Március 17-re vagyok kiírva.
2014. jan. 14. 08:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Gruda Miklóshoz ne menj.:)
2014. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!