Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Baukó Attila békéscsabai...

Dr Baukó Attila békéscsabai szülés-nőgyógyász elérhetőségében segítség?

Figyelt kérdés
Ismét babát várok, de az előző orvosom már nincs a kórházban ...őt ajánlották! Vélemények az orvosról? Hogy tudom elérni, van neki magán rendelése is? Ha nyilvánosan nem osztanád meg a telefonszámát, akkor kérlek privátba írd meg nekem! Köszönöm!

2013. szept. 26. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Tavaly októberben szültem nála. Ő volt a fogadott orvosom.

Rendelő: Penza ltp. 2. fsz 2.

Bejelentkezés: (központi szám, több orvoshoz is itt veszik fel az előjegyzést) munkanapokon: 10-14 óráig, 06-66-637-076

2013. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót! Meg voltál elégedve vele? Ad közvetlen számot, ha bármi kérdés, vagy valami történik lehessen keresni? Azért is keresek most új orvost, mert akinél voltam 12 hetesen, csak 20 hetesen akar látni, azt se mondta, ha bármi van kereshetem-e, lerázó volt ...stb. Persze nem fog semmi történni, de...Én egy aggódós típus vagyok és akkor érzem magunkat biztonságban, ha van hová fordulnom bizalommal!
2013. szept. 26. 21:32
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én csak annyiban szólnék hozzá a témához, hogy nekem nem fogadott orvosom, csak éppen őt találtam az osztályon, mikor problémám volt, de velem nagyon korrektül bánt, még talán a fogadott orvosom sem volt ilyen udvarias, figyelmes és segítőkész. Én is most gondolkodom, hogy hozzá fogok bejelentkezni, mert az én orvosom is elment.
2013. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!