Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győri kismamák! Ajánlanátok...

Győri kismamák! Ajánlanátok nekem szülésznőt?

Figyelt kérdés
Áprilisra várom kislányomat,Dr. Horváth Zoltánnál fogok szülni,de szeretnék szülésznőt is fogadni.Ha tudtok ajánljatok légyszíves megbízható ,segítőkész,szimpatikus szülésznőt! Köszönöm szépen :)
2014. jan. 17. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
ha jól tudom Nagy Anasztázia akinél húgom szült... (remélem jól emlékszem a nevére... ) 100 %-ig meg volt vele elégedve... pedig ha ő azt mondja, hogy nagyon kedves aranyos segítőkész, akkor tuti az! :) (húgom nem könnyű eset ilyen téren! :D)
2014. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Párom sógornője Némethné Szilviát ajánlja. Én a helyedben megkérdezném az orvosomat, hogy ő kit gondol, kivel szeret a legjobban együtt dolgozni.
2014. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi,utána nézek a szülésznőknek!!! Jó ötlet az orvost is megkérdezni,legközelebb ha megyek rákérdezek ! Köszi a válaszokat!
2014. jan. 20. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!