Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után válthatok szülészn...

Szülés után válthatok szülésznőt a következő szüléshez?

Figyelt kérdés
2012-ben született meg a kislányom és nem vagyok biztos abban, hogy az akkor fogadott szülésznőmet szeretném újra felkérni. De ismét ugyan abban a kórházban és orvosnál fogok szülni. "Merhetek" más szülésznőt választani?
2014. jan. 19. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne "merhetnél"?
2014. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy kérhetsz.Több ezer nő szül.Neked ő volt az 1.szülésznőd.Te neki a 1000 .kismama.Ha nem vagy elégedett nyugodtan keress másikat.
2014. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze miért ne... mint ahogy mehettél volna más dokihoz is ha nem jött volna be az első szülésnél :) szóval nyugodtan keress másikat... még ha emlékszik is rád a másik szülésznő... nem mindegy? hisz úgysem ő lesz bent veled... :)
2014. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Természetesen szabadon választod meg az orvosodat, szülésznődet és minden egyebet. Bár már én kétszer szültem- most fogok harmadszor :) - és soha nem választottam/választok szülésznőt. Nekem egyikkel sem volt problémám. Orvost választottam, de a szülésznő mindig az éppen ügyeletben lévő volt. A második alkalommal pl. olyan kedves volt, hogy többet törődött velem szülés alatt - és UTÁNA is megkeresett, míg haza nem mentünk- mint az aki mellettem feküdt és fogadott szülésznője volt. Az rá se nézett...
2014. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak nem megy be bosszúból a szülésedre az éjszaka közepén. :-) Nyugodtan válassz másikat, kitolni nem tud veled.
2014. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Belevágok. Aztán remélem tényleg nem jelenik meg este. ;)
2014. jan. 20. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!