Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán beengedik apukát...

Nyíregyházán beengedik apukát császárra?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A műtőbe nem engednek be apukát, de a műtő előtti térben lehet várakozni. Ott van egy nagy üveg ablak, és azon keresztül nézheti az apuka a császárt, ha van hozzá mersze. Mi egy éve szültünk, apukás szülés lett volna, de császár lett belőle sajnos. a páromat nem engedték be egyáltalán, mert pont aznap kezdődött a kórházban a látogatási tilalom.
2014. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez szomorú hír! Épp mondtam a Férjemnek, hogy vagy Ő is bejön, vagy én sem megyek. :)

Köszönöm a választ!

2014. jan. 27. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Császárra sehol nem engedik be az apukát.

Szerintem...

2014. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, és sok helyen beengedik apukát is. Kórházfüggő. Csak Nyíregyházáról nem találtam semmit.
2014. jan. 28. 14:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, Nyíregyházán beengednek, kivéve, mikor látogatási tilalom van, mi pont akkor szültünk egy éve :(
2014. febr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!