Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán szülni fogadott...

Nyíregyházán szülni fogadott orvos nélkül? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata a nyíregyházi szülészetről,orvosokról,szülésznőkről.Még gondolkozok ,hová menjek.Nyíregyháza vagy Fehérgyarmat?
2013. nov. 3. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán szülte anya a húgomat (igaz 12 éve), volt fogadott orvosa, de az bejelentette, hogy elmegy síelni, rábízta egy másik dokira, pont azon a napon mondta a doki, hogy ha esetleg ma szülne, akkor kit keressen mert ma nem lesz bent. Anyának az a doki meg nem volt szimpatikus és persze aznap akart jönni a húgom, így végül egy kezdő éppen ügyeletes dokinál szült és nem bánta meg, sőt azt mondta, hogy ha szülne, akkor tuti, hogy nem fogadna orvost.
2013. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán szülni fogadott orvos nélkül merész. Nyíregyházán szülni sima kis orvosnál, szintén merész. Az könnyen beszél akinek nem volt komplikációja sem terhesen sem szülésnél mert az olyannak én is lehetnék a fogadott orvosa, és ez tény. DE ha baj van akkor mindenki lefő, szóval CSAK főorvosnál szabad szülni Nyíregyházán.
2013. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kettes válaszoló! Tapasztalatból mondod (írod)? Kit tartasz jónak Nyíregyházán?
2013. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Több embertől hallottam,hogy fogadott doki nélkül is elégedettek voltak,ezért kérdezem,hogy érdemes e egy vagyont fizetni a fogadott orvosnak,vagy próba szerencse.Csak ettől a sok ágyas szobáktól tartok,és ha nem fizet az ember ugye ki tudja kikkel rakják össze...
2013. nov. 3. 16:11
 5/13 A kérdező kommentje:
3as!Te Nyíregyen fogsz szülni?
2013. nov. 3. 16:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyébként anya Seres Andreánál szül, ő anno volt kezdő és már akkor elégedett volt vele.
2013. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, van fogadott dokim, szemezek a VIP-es szobával. Kíváncsi lennék ki számít jó dokinak, és miért.
2013. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2es válaszoló vagyok és igen tapasztalatból írom. Én sajna nem csak szültem Nyíregyen, hanem mind a 2 terhességemmel bent feküdtem. Legutóbb 3 hónapot... Mindenkit megismertem ezalatt az idő alatt és a szülésznők egy idő után minden dokiról megmondják a tutit.. Olyanokat tudok, hogy sok kismama elsírná magát ha sejtené, kinek a kezei közt van ő és gyermeke. CSak annyit mondok, hogy csak Pókát, Angyalt, Fábiánt és na nem a stílusa miatt és nem mindenkinek de talán Oroszt ajánlanám.
2013. nov. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Oroszhoz járok, a stílusával mi a baj? Miért nem ajánlanád akárkinek? Mit mondanak róla a szülésznők? Milyen rossz tapasztalataid vannak a szülészetről?
2013. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Valószínűleg Fehérgyarmaton fogok szülni,ott szültem először,most a 2. babát várom,és azért érdeklődtem,mert Nyíregyháza közelebb lenne nekem,csak egyre több rosszat hallok Nyíregyről.
2013. nov. 4. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!