Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák ti hogy emlékeztek...

Anyukák ti hogy emlékeztek vissza a placenta megszülésére?

Figyelt kérdés
Nekem szörnyű volt mind a 3x, ahogy levált.
2014. jan. 29. 21:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

uhh...


Nekem a harmadik szülésnél a köldökzsinór robbant szét. A függönyöket vitték is mosni utána :/ Valamiért dupla köldökzsinór volt, lehet hogy ikrek lettek volna.

2014. jan. 29. 21:58
 12/22 anonim ***** válasza:

De fura! Kétszer szültem, de mindkétszer csak kicsusszant. Észre sem vettem, csak kérdezte a szülésznő, hogy megnézem-e. Érdekes volt, megmutogatta, elmondta minek mi a szerepe.

Nem gondoltam, hogy ez fájdalommal is járhat. Nekem a varrás volt iszonyú, pedig alig volt vágás. Azt viszont hallottam, hogy sokan abból nem éreztek semmit.

2014. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Velem is ugy jartak el, mint az 5-osnel: nyomas-huzas. Eredetileg ugy beszeltuk meg a dokival, h megszulom egyedul, de halas voltam, h kisegitette, mert keptelen lettem volna. Elotte mar annyira kikeszultem, h a fajdalom resze mar nem osztott-szorzott...
2014. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Első szülésnél, amíg elvitték a fiamat fürdetni, mérni, a doki kicsit "hullámoztatta a hasamat, majd a placenta, mint valami nagy mennyiségű massza, kicsúszott belőlem.


Második szülésnél másik orvos , erőteljesen, fájdalmasan dögönyözte a hasamat, közben húzta a köldökzsinórt.Erőszakosnak tűnt, a csillagokat láttam. Hogy ennek köszönhető, vagy sem, de 10 nappal szülés után belázasodtam, begörcsöltem és szültem egy bomlófélben lévő , diónyi lepénydarabot.

2014. jan. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
jaj :(
2014. jan. 29. 23:11
 16/22 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyi volt hogy a doki lassan húzta kifelé a köldökzsinórt, és így kihúzta a lepényt. Semmit nem éreztem belőle és nyomnom sem kellett.

Nem volt benne semmi negatív.

2014. jan. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
kaptam (talán?) oxyt is mielőtt kijött, de még így sem éreztem belőle semmit. Csak annyit hogy kicsúszott valami meleg gombóc. El is feledkeztem róla hogy még az is lesz. Nem tudom hogy azert-e mert tényleg nem fájt, vagy azért mert annyira el voltam foglalva mással.
2014. jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Jött egy fájás, a szülésznő megfogta a köldökzsinór végét és kihúzta a placentát. Különösebben nem fájt megszülni : )
2014. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kétszer szültem. Most várom a 3.babámat.


Mind a kétszer (más-más orvosnál) türelmetlenek voltak, húzták a lepényt a köldökzsinórnál fogva és természetesen mind a kétszer belémszakadt a lepény és ott altatás nélkül kikaparták a méhemet.

Senkinek nem kívánom azt az érzést!!!!

2014. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mikor kibújt s kislányom mondták hogy nyomjak mégegyszer kérdeztem hogy de mégis mekkorát? Nyomtam és közben húzták ki. Nem fàjt hála az égnek. Nem tudom milyen volt mert nem láttam. Re szívesen megnéztem volna csak ki volt kapcsolva az agyam :)
2014. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!