Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben a Kenézy kórházban...

Debrecenben a Kenézy kórházban Apa csak akkor jöhet be a vajúdóba ha szülésfelkészítőre járunk (nincs fogadott orvosom)?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk ha a szüléskor amikor már jön ki a baba ott legyen apa de előtte jó lenne és ha kell felkészítőre menni akkor hová?
2014. febr. 5. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az eü. törvény szerint jogod van hozzá hogy veled legyen egy általad választott 18 éven felüli személy, ehhez nem támadzthatnak feltételeket.
2014. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már 2x szültem a Kenézyben. Igen, valóban így van náluk, hogy az apa csak akkor mehet be, ha előtte járt felkészítőre. A védőnődet kérdezd, majd ő megmondja nektek hová kell járni.
2014. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom mikor szülsz, de májusban van a születés hete amikor nyílt nap van a Kenézyben.Én arra elmentem és ott végigvezettek mindenhol (NST, szobák, szülőszoba stb.) és a végén adtak egy igazolást, hogy ezt követően bármikor megyek szülni, az apuka is jöhet. Lényegében ez volt a szülésfelkészítő tanfolyam. Zömében egyedül jöttek a kismamák, de volt egy pár apuka is.
2014. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én felhívtam a kórházat, hogy szeretnénk jelentkezni erre a szülésfelkészítőre. Mondtam a nevemet, címemet és küldtek jó pár hét múlva egy levelet, hogy mikor mehetünk. Tehát szülés előtt hamarabb érdemes bejelentkezni.
2014. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!