Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek 20 hetes nem késő...

Szerintetek 20 hetes nem késő még fogadott dokit keresni? Vállalna még valaki vagy jobban szeretik ha az elejétől hozzájuk jár az ember?

Figyelt kérdés
Előző dokim kórházat vált és mostanra döntöttem el, hogy én maradnék az eredeti kórházban.
2014. jan. 30. 08:15
 1/10 A kérdező kommentje:
*20 hetes terhesen
2014. jan. 30. 08:16
 2/10 anonim ***** válasza:
Van, aki elvállal, van aki nem. Csak úgy tudod meg, ha megkérdezel orvosokat.
2014. jan. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23 hetesen lett meg a fix orvosom. Azert mert, kettő akkora sarlatánt fogtam ki, hogy nem igaz.
2014. jan. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22 hetesen váltottam dokit,mert a régi mégsem tudott vállalni rajta kívül eső ok miatt.Ő "ajánlott be" az újnak,így nem volt nehéz dolgom úgymond.De ha nincs ajánlás,akkor is elvállalt volna,mert akkor pont ráér,amikorra várjuk babát.
2014. jan. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20 hetesen lett magándokim mert az sztk-ás azt se tudta mit csinál. Nekem rendes volt szó nélkül bevállalt. De nem mindegyik ilyen.
2014. jan. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy elvállalnak, magánrendelésen pénzért bármit. SZTK-ban meg amúgy is kötelesek.
2014. jan. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is 20 hetesen kerestem fogadott dokit, még belefértem a naptárjába, szóval ne aggódj, jók az esélyeid.
2014. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztos találsz olyat, aki elvállal. Saját tapasztalatom szerint a problémás esteket nem szeretik átvenni - de lehet, hogy csak nekem volt ezzel gondom...

Melyik kórházban keresel új orvost?

2014. jan. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A sote 1-en keresek dokit Bp, egyet már ki is néztem, jövő héten mennék hozzá, csak még nem voltam nála sosem... Terhességem (lekopogom) eddig problémamentes, ez a 2. baba.

2014. jan. 31. 19:51
 10/10 anonim ***** válasza:
engem 31 hetesen vállalt el az előzö orvosomra valo tekintettel. Azt momdta 28.hétig szokott vállalni de legyen. Vidéken igaz.
2014. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!