Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet ez? Kb már 2-3 óra...

Pompom3 kérdése:

Mi lehet ez? Kb már 2-3 óra hosszája hol erősebb, hol gyengébb menstruáció szerű fájdalmat érzek az alhasamban.

Figyelt kérdés
Kb 1óra hosszán keresztül 10-15percenként erős kés szúrás nyilalást éreztem ami egészen a hüvelyemig hatolt, azóta ez a rendszeresség elmult, viszont még érzem a nyilalásokat. A baba folyamatos mozgásban van.
2014. febr. 7. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel a szülés kategóriába írtad, gondolom azt szeretnéd hallani, hogy szülési fájásokat érzel. De, miután azt sem tudjuk, hogy hány hetes vagy, így nem tudjuk megmondani!
2014. febr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet fájás, nekem kb ilyen időközökkel kezdődött. Hány hetes vagy, örüljünk, vagy aggódjunk?:)
2014. febr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi!-elfelejtettem oda írni,hogy 36+g hetes vagyok...Most már elkezdte sütni is a derekam...
2014. febr. 7. 22:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 10 perces menszi szeru gorcsokkel kezdodott amik egyre surusodtek es erosodtek. Persze par orat csak enyhek voltak kesobb lett eros. Nekem akkor ment el a nyakdugom is. Merjed es ha surusodnek es rendszeresen jonnek akkor irany a korhaz. Ulj meleg vizbe hatha elmulik es csak joslo. Drukkolok!
2014. febr. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült aludnom párórát. Mikor felébredtem csak a derekam sajgott kicsit,most mintha kicsit jobb lenne.
2014. febr. 8. 07:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Ismét elkezdődött a szurkálás.Most egyszerre a hüvelyemig és derekamban is. Szerintetek?
2014. febr. 8. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!