Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésre ki mit vitt magával...

Szülésre ki mit vitt magával a kórházba?

Figyelt kérdés
Magatoknak és a babának is.
2009. dec. 8. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Tisztasagi cumo (tusfurdo, testapolo, wc-papir,arckrem, fogkefe, fogkrem, fesu, sampon,) 4-5 haloing, fehernemu (vigyel tobbeet, mert atverezhet), melltarto, 3 torolkozo, furdokopeny, zokni, telefon+tolto, fenykepezogep+tartalek elemek, konyv, ujsag, LELETEK, kismamakonyv, szemelyi, lakcimkartya, ha nem vagytok hazasok apasagi nyilatkozat, evoeszkoz, rostos udito vagy szensavmentes asvanyviz, pohar, papirzsepi, szalveta, 1 muanyag tanyer, Bepanten krem (a baba popsijara is jo, es ha a baba felaztatja a melledet es kisebesedik arra is ez a legjobb)

A babanak: pelus, body, rugkapalozo, polya, polyahuzat, kispled, 1 pamu es egy kotott sapka, vastag, meleg kardigan, 3 textil pelus. Azt hiszem en ennyit vittem, legalabbis remelem nem hagytam ki semmit. Konnyu szulest!

2009. dec. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent, a legfontosabb, hogy az iratok, leletek legyenek összekészítve egy dossziéban, azt nagyon értékelik. Az összes többi dolgot később is be tudják hozni, ha szükség van rá. Egy karton ásványvíz :) én komolyan megittam annyit, állandóan szomjas voltam. Vittem be saját takarót, mert ami volt, az undorító volt. Ja, telefontöltő! Fényképezőgép kártyákkal, akkuval, töltővel. Szerintem ezek a legfontosabbak. Csak egy szoptatós hálóinget vittem, amúgy pólóban és vékony melegítőben voltam.
2009. dec. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tusfürdő, tréning ruha, fogkefe-fogkrém, arc krém, könyv, papucs, pizsi, zsebkendő, tena, zenelejátszó a császár utáni fekvéshez. vip szobában voltam így notebook, szoptatni nem szoptattam így neki tápszert, ruhát, pléd, pelenka, törlőkendő a többit meg adták ami kellett. 1 hónapos kislány anyukája. Remélem a következő baba is ilyen körülmények között lesz meg.
2009. dec. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindenki azt mondja, hogy ne vigyek pizsomát, mert szülés után hálóing kell, szerintetek is???

Amúgy szigetváron azt mondta a védőnénim, hogy úgy is a saját hálóingükbe kell lenni és csak max 1 vigyek amibe látogatót fogadok, a babónak csak 20db pelust, ott mindent adnak ami nekünk kell.

Kivétel a tisztálkodási dolgaim!

2009. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a babának semmit sem kellett vinni, mindent adtak, csak abban a ruhában lehetett, amit ők adtak rá, pelust, törlőkendőt, bepantent minden reggel osztottak, 1 db textilpelust vittem. Anyukák csak a kórházi hálóingben lehettünk.

Amit vittem: sok szénsavmentes víz, rostoslé, 2 pár papucs (1 zuhanyzáshoz, 1 mászkálni), köntös, tisztálkodási szerek, fehérnemű, 2 db melltartó+melltartóbetét (nekem mikor belövelt a tej, akkor hiába volt melltartóbetétem, átázott, úgyhogy jó volt, hogy volt tartalék melltartóm), törölköző minimum 2 db, telefon+töltő, fényképező+elemek, iratok, evőeszközök, szalvéta, mellszívó, bimbóvédő.

A baba hazamenős ruháját apa hozta be, mikor hazaengedtek.

2009. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

15:24! Nyugodtan vigyél pizsit, ha abban érzed jól magad. Rajtam is csak a szülés napján volt hálóing, az egyik teljesen "új" maradt. Én pizsiben sokkal jobban éreztem magam, legalább éreztem, hogy a naci is tartja a tena betétet. Legközelebb is így teszek majd.

Nekem a babának mindent kellett vinni (pelus, rugi, textil pelus, body, törölköző, takaró)

magamnak tisztasági cuccot vittem, sok innivalót( én is állandóan ki voltam száradva szülés után), egy rakás bugyit (volt hogy egymás után sikerült 4-et összevéreznem sajnos, a férjem nem győzte mosni), az iratokat, telefonom, és másnap hozattam be egy kispárnát a szoptatáshoz.

2009. dec. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!