Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zalaegerszegi kórházban van a...

Zalaegerszegi kórházban van a szülésznőknek tarifájuk, ha fel szeretnék fogadni valakit?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 21:53
1 2
 1/18 kíváncsicska ***** válasza:
Én csak egy ajándék kosarat adtam pedig a vezető szülésznőt fogadtam meg. 10000-20000Ft köüül szoktak nekik adni.DE őket hivatalosan fogadod, főorvosi beleegyezéssel.Ha van kérdésed írj nyugodtan
2014. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én is és minden ismerősöm is 20ezret adtunk.

Most szültem 5 hete, gátvédelemmel

2014. febr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány hetes vagy, de csak 32. hétig tudod megfogadni, utána már nem.
2014. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Akit én kértem meg, hogy szüljünk együtt, ő csípőből elutasította mindenféle pénzzel kapcsolatos beszélgetés-kezdeményezésemet. Azt mondta, neki nincs tarifája, nem azért vállalta el a segítséget. Úgyhogy összekészítettünk neki egy kis csomagot: a közösen kedvenc együttesünk két cd-jét, egy finom bonbont, kimért szálas teát, egy 10 ezer Ft-os Mülleres vásárlási utalványt meg egy kártyát, amiben megköszöntük neki a magunk és a gyerekek nevében amit értünk tett. Teljesen meghatódott.

Amúgy is nagyon szimpatikus csaj, irtóra bírom, a stílusát is meg a hozzáértését, nagyon ajánlom. Bécs Marika a neve.

2014. febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az általunk felfogadott szülésznő sem mondott tarifát, mi is 20 ezret adtunk, illetve az egyik ismerősünk is ennyit adott, aki fogadott fel szülésznőt. De tényleg meg van szabva egy határ, hogy hányadik hétig lehet fogadni, és az is, hogy egy adott időszakra hány kismamát fogadhatnak, úgyhogy nem érdemes a legvégéig húzni-halasztani. Ha van fogadott orvosod, akkor azért kérdezz rá, hogy ő kit ajánl, mert vannak, akik szeretnek együtt dolgozni. Én is így választottam, és nagyon elégedett voltam.
2014. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a fogadott orvosom most került oda, én pedig már lassan 37 hetes vagyok. Tudom,hogy már elkéstem,de nem ott szültem volna. Viszont ha esetleg ilyen esetben mégis lehetne fogadni valakit,vagy éppen azt aki akkor ügyeletben lesz,akkor azért megkérdezném,hátha mégis.Nem tudom mennyire érdemes,de úgy hallottam,hogy Egerszegen szokás és biztos jobban oda is figyelnének Ránk,habár gondolom amúgy is. A héten voltam először NST-n és nagyon kedvesek voltak. Esetleg írhatnátok neveket,hogy Ti kivel voltatok megelégedve! Köszönöm mindenki válaszát!
2014. febr. 13. 23:25
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha nem sokan szülnek, akkor veled lesz a szülésznő a szülőszobán (több szobatársam is mesélte, hogy nem fogadtak szülésznőt, de mivel nem szült éppen más, velük maradt végig), ha viszont ki fogsz egy olyan napot, mint ami volt, amikor én bent feküdtem, hogy 8-an szültek reggel 8 és délután 4 között, akkor sajnos nem fog tudni melletted maradni a szülésznő túl sokat akkor sem, ha "felfogadod".
2014. febr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor mindegy is.Gondolom azért alapból kedvesek és odafigyelnek az emberre.Legfeljebb utólag adunk pénzt,ha meg voltunk elégedve.
2014. febr. 14. 12:48
 9/18 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok!

Az első szülésemnél nem volt fogadott szülésznőm és a Keszte Andinál szültem, nagyon aranyos volt, végig mellettem volt, tündéri nőszemély.

második gyermekemnél s zintén nem volt szülésznőm, akkor a Somos Nórinál szültem, na Ő megint egy nagyon kedves aranyos tündéri csaj.

Most a harmadiknál volt szülésznőm,a Bocskorné Györgyi. Pont úgy jött ki, hogy Ő dolgozott mikor szültem, és a másik szülésznő meg a Keszte Andi volt. Nagyyon aranyosak kedvesek voltak. A Györgyi volt a fogadott szülésznőm, de ugyanúgy az Andi is ott volt, és nyugtatott, biztatott, kedves volt. Amikor a kisfiam megszületett, akkor viszont mindketten ott voltak, mert nem szült rajtam kivűl más.

A húgom a Horváth Zsuzsinál szült, ő egy fiatal csaj, és őt is bátram ajánlom.

2014. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnyugtattál,hogy akármi lesz,kedves szülésznők lesznek valószínüleg!
2014. febr. 14. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!