Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SZülés után mindenkinek 6...

SZülés után mindenkinek 6 hétig vérzik? Vagy ez nem törvényszerű?

Figyelt kérdés
Na és a szoptatással mi a helyzet?Addig nem fog megjönni az "igazi" mensi amíg szoptatok?Vagy ez sem törvényszerű?
2009. dec. 9. 05:42
 1/6 anonim ***** válasza:

én majdnem hat hétig véreztem két nap szünet aztán megjött:-) 10 hónapig szoptattam de szinte végig rendesen menstruáltam alatta.

Az már csak egy legenda szerintem hogy szoptatás alatt nem lehet teherbe esni:-)

2009. dec. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Pár napig véreztem csak, és utána pár napig barnáztam.

Kisfiam 9 hónapos elmúlt, amikor először megjött. Azután rendszeres lett.

2009. dec. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


sokféle variáció van. Van, aki nem vérzik csak pl. 2 hétig terhesség után. van, akinek 1 hónap múlva jelentkezik a havija, van akinek 6-7 hónap múlva. Van , akinek szoptatás alatt jön meg , és folytatja tovább a szoptatást, mert van teje, van akinek a szoptatás befejeztével jön meg.(ez lenne a "normális" folyamat) DE egyet érdemes tudni. Attól hogy "nincs" látható jele a mensinek, attól peteérés már van. Tehát úgy is teherbe lehet esni, hogy valaki szoptat; illetve nem érdemes rizikózni a mensi nélküli időkben sem, mert a petefészkek már felszabadulhattak a hormonstop alól.

2009. dec. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 hétig véreztem, és még kb egy hétig váladékoztam.

Éppen napra pontosan 4 hónapos volt a kislányom mikor megjött.

2009. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De jó nektek! Én kb 10 hétig folyamatosan véreztem. Már azt hittem, sosem múlik el. Aztán egyszer csak mégis.
2009. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok!!!

Igen ez egy dilemma számomra hogy ha letelik a 6 hét akkor szedjek e fogigátlót vagy már van férfiaknak is nem?Amíg nem marad el a szoptatás addig nem szívesen szednék tablettát így ha apa belemenne és van már férfiaknak is fogi módszer akkor inkább azt választanám.

2009. dec. 9. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!