Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki meddig vajdot mire meg...

Ki meddig vajdot mire meg lett a baba? Hany oran keresztul?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 19:40
1 2 3
 11/25 Julie S ***** válasza:
Este fel tiz korul kezdett elfolyni a magzatviz, kb haromnegyed ora mulva kezdodtek a fajasok es hajnalban 3:45-kor szuletett meg a lanyom. Elso szulesem volt.
2014. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Első: indították,6 óra alatt lett meg

Második: elkezdett fájdogálni a hasán otthon,gondoltam lezuhanyzok, akkor kiderül,hogy mi ez. Mire végeztem,kb 25 percig állhattam ott,éreztem,hogy nyomnom kell. A férjem segítette világra,a mentők csak a születése után 5 perccel érkeztek. A szülés előtt még mondta is a dokim,hogy szerencsés alkat vagyok,biztos könnyű szülés lesz,hát nem gondoltam volna, hogy ennyire :-)

2014. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Elsovel 12 orat, masodikkal 15-ot.
2014. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 lcs ***** válasza:
A lányommal kedd reggel 7kor folyt el a magzatvíz és szerda 10:40kor született meg, 11kor vittek volna császárra :) fiamnál hajnal 4kor kezdett szivárogni a magzatvíz, és pontban délután 3kor született meg. szóval én nem sorolnám magam a gyorsan szülők táborába :) de szerintem a szülés az egyik dolog az életben, amit senki a világon nem tud előre megmondani, kinél meddig fog tartani :)
2014. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Elsővel 14, másodikkal 36 órát vajúdtam. Mindkettő könnyű szülés volt.
2014. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Az első gyanús "fájástól számítva 8 óra. Bár nem mondanám, hogy fájt, mert 5 perces fájások alatt hajat vágtam... Miután rendesen fájt, onnantól 1 óra, kitolás 5 perc.
2014. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Reggel 6-kor kezdett el fájdogálni a hasam. De teljesen kibírható volt. Aztán délben elkezdtük mérni, akkor már 5 percenként jöttek a fájások és 30-40 másodpercig tartottak. Fél 2-re értünk be a kórházba, ott megnéztek NST-n és azt mondta a szülésznő, hogy valószínűleg csak jóslófájás. Az ügyeletes orvos mégis meg akart inkább nézni. A vizsgálatkor derült ki hogy már bő 3 ujjnyira ki vagyok tágulva. Kb olyan 4 körül repesztettek burkot, na utána már nagyon fájt. De 18:15-re megszületett a kisfiam. 1 órával hamarabb a világra jött volna, ha nem kérek gátvédelmet. Első baba :)
2014. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Első fájástól számítva 17,5 óra múlva született meg a kisfiam. A kitolás 2 óra volt. Kifordult a feje vákummal kellett segíteni.
2014. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Az első igazi fájástól számítva (amiről már biztos voltam, hogy ez igazi fájás) 3 óra alatt kitágultam, sajnos végül a kitolás is 3 órás lett.
2014. febr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

23 órát abból 10 volt rossz az utolsó 1 óra meg szőrnyű.

De hamar meglett 3 nyomás volt :)

Varni se kellett sokat, pedig elég nagy baba volt

2014. febr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!