Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes vagyok most. Semmi...

37 hetes vagyok most. Semmi fájásaim nem voltak eddig, es rosszul létem sem. Szerintetek akkor fogok szülni amikorra ki vagyok írva? Március 14-re? Vagy várható elobb is?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 21:37
 1/3 Jégtánc ***** válasza:
Vagy később is.Ezt nem igazán lehet tudni:))
2014. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első terhességnél félidőtől keményedtem, el is kezdett nyílni a méhszáj, a 37. héten elfolyt a magzatvíz és megszültem a kisfiamat.

Második babánál alig keményedtem, végig 3000 volt a méhszáj, meg voltam győződve róla, hogy tovább bent marad, mint a tesója. Erre ugyanúgy a 37. héten, szintén magzatvíz szivárgással kezdődően megszültem. A szülész nem is akarta elhinni, hogy a magzatvíz szivárog, mert teljesen zárt volt a méhszájam még a kórházba érkezéskor is. Szóval ez teljesen kiszámíthatatlan.

2014. febr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Két terhességem alatt soha nem volt haskeményedésem, jóslófájásom, nem ment el a nyákdugó, semmi szülésre utalő jel nem volt. Az első gyerekem 39., a második 38. hétre született, egészségesen, és mondhatni, hogy könnyen.
2014. febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!