Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36hetes vagyok! 1. gyermekem...

36hetes vagyok! 1. gyermekem fiú,3éves lesz, pont40. hétre jött, császárral! Most is kisfiam lesz! Kinek milyen tapasztalata van? Elöbb jön, tényleg nagyobb a 2. baba? S téraránytalanság után megint várható, hogy nem lesz elegendö tágulás?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
téraránytalanság miatt született császárral? Nekem az első azért lett császár, mert beletekergőzött a köldökzsinórba. A második babó egy kilóval volt nagyobb, mint az első. Megint császár lett. A baba buksija fogja eldönteni, hogy bevállalják-e a sima szülést, de nagy átlagban azért nagyobbak valamivel a második babócák. Az első babó 40+5 napra született a második 39+6 napra. Az a szülőszobán derül ki, hogy (ha engedik a sima szülést) mennyire és hogyan tágulsz. Boldog babavárást! :-)
2013. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem első lány, második fiú-azt mondják a fiúk nagyobbak, nekem totál egyformák voltak, 3,8 kg. és ugyanannyi centik, és mindketten a 41+0 -án születtek.

minden statisztikát megcáfoltam. :D


sosem lehet tudni mit hoz a sors. :)

2013. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok: első gyermek lány, a második fiú, ez lemaradt :-)
2013. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
48ora vajudas utan is oxitocinnal csak4ujjnyira tagultam..szerintem megint ez lesz,s megint csaszi lesz..nekem mindegy csak ne legyen baj,mert az elsö bebit at kellett vinni a Gyekbe,mert fertőzödőtt 48ora alatt nem csodalom...szegeny,10nap utan hozhattam haza,s remelem most ilyen nem lesz,mert velem nem volt ott a gyerekem,mint mas anyanak a gyermekagyas osztalyon..:(
2013. máj. 1. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
szia.nekem 5éve volt az első,császár volt,téraránytalanság,fájásgyengeség miatt,most múlt héten született a második babóm,nem volt eldöntve hogyan,de amikor megvizsgáltak a szülőszobán és megnézték az utolsó uh-m,meg kérdeztek az elsőről azonnal mondták,hogy császár!Ja egyébként az 5éves fiam nagyobb volt mint a kisasszony,de a fejkörfogat ugyanannyi. :)
2013. máj. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szia,köszi a válaszod.. jelenleg 39hetes leszek holnap, ugyhogy már nem sok van hátra.. s én is valószinűnek tartom azóta a császárt, mert az én 37hetes uh adataim megegyeznek az egyik ismerősöm 38!hetes adataival, s ő 9-én megszült, 40.hétre, simán, s a gyereke 3850g 57cm, 35ös fejjel, szóval, nálunk is ilyesmi várható, vagy nagyobb.. s a doki is mondta ha akkora lesz mint az első, akkor inkább császár lesz.. (hát akkora vagy még nagyobb :) ugyanis a fiam is ezekkel a paraméterekkel született, csak 36os fejjel..
2013. máj. 20. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
van valami újság azóta?
2013. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!