Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy indítják be a szülést és...

Hogy indítják be a szülést és mikor ha valakinek nem indul meg magától?

Figyelt kérdés
38 hetes km 2.baba
2014. febr. 21. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem elszámoltak. 13 nappal hordtam túl a kicsit, azonnal indították. Felhelyeztek egy ilyen tágító tablettát, aztán burok repesztés és még infuzión kaptam fájásindítót. Délután 1kor mentem le a szülőszobára, éjfél előtt 5 perccel lett meg.
2014. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha már nyílik a méhszáj, oxitocin infúziót adnak, ha hat, burokrepesztés, akció :)

Ha még zárt vagy, először tablettával vagy zselével érlelik a méhszájat, ha nyílik akkor ugyanaz mint fent.

Ha semmi sem hat, császármetszés.

Ezeket alapesetben, ha sem az anya sem a magzat nincs veszélyben, a betöltött 41. hét előtt nem szokták csinálni.

2014. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm...remélem nem kell ezt megvárni.

Az első fiam 38 és fél hétre született!

2014. febr. 21. 19:44
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem oxi, majd burokrepi
2014. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40+5-nél és meszesedő lepénynél először burokrepesztés próba, az nem sikerült, aztán oxi és később burokrepesztés.
2014. febr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Off:

A burokrepesztes az faj?

2014. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem fáj a burokrepesztés, de nekem furcsa megkönyülős érzés volt néhány pillanatig, aztán azonnal jöttek a tolófájások. Bár én kaptam érzéstelenítőt, de szerintem mikor a burokrepesztést csinálták, akkor már nem adagolták. Bizonytalan vagyok ezt illetően, mert még nagyon fiatal voltam, a doki pedig nagyon bunkó és nem igazán kérdezgettem.
2014. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*megkönnyebbülős
2014. febr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolso, most kicsit megnyugtattal.Lehet hogy nalam is erre kerül majd sor, mert nem igazan szeretne kijönni a baba, ahogy eszrevettem. Meg mindig ficankol :)

Most vagyok 40 hetes plusz 2 napos, azt mondtak, ha 27-ig nem indul meg, akkor inditjak. Kicsit felek töle. Elsö terhesseg.

2014. febr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Burokrepesztés nem fáj, nekem inkább az a tabletta felhelyezés volt kicsit rossz. Nálam a burok repesztés annyi volt, h megcsinálta, szivárgott a magzatvíz és egyszercsak mikor ültem volna vissza fel az ágyra zutty, hirtelen elöntött a magzatvíz, na az volt nagyon furcsa érzés :D Nekem az egész idő alatt a fájások fájtak a legjobban, amit csináltak velem, áhh azok eltörpültek, devez a vajúdásos időszak... Nem a legkellemesebb.
2014. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!