Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapest Jahn Ferenc Dél-Pesti...

Budapest Jahn Ferenc Dél-Pesti kórház szülészetről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Ott szültem október 23-án.

Mi érdekelne?

2014. febr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Minden amit lehet róla tudni.Orvosok,szülésznők.Hogy bánnak azzal akinek van fogadott orvosa,és hogy ha nincs.köszi
2014. febr. 10. 13:10
 3/9 anonim ***** válasza:

A szülészet maga szuper, nagyon szépen felújított.

Nekem volt fogadott orvosom és szülésznőm is.

A szülésznőm nagyon kedves volt, mindenben segített, bármikor hívhattam, ha kérdésem volt, és mindent el is intézett nekem.

Mivel cukorbeteg voltam levette minden héten a vért, csinálta a ctg-t és az ultrahangon sem kellett várnom, mert ahova mindig bejött velem.

Miután pedig megszültem lejött hozzánk a gyermekágyra is meglátogatni minket.

Csak ajánlani tudom.

De amíg ültem ctg-n és bejöttem más szülésznők, ők is kedvesek voltak.

Az orvosom adott mindenhova beutalót, amikor nem a magánrendelésére mentem, hanem a kórházban voltam és ő ügyelt mindig meg is vizsgált.

Amikor pedig kellett bejött miattunk.

Alapvetően nekem pozitív tapasztalatom van az egész osztályról, a következőt is csak ott és velük szeretném szülni.

2014. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
LEhet ez buta kérdés,de árat tudsz mondani?ki mennyiért vállal?mennyi a szülés,és a terhesgondozás?
2014. febr. 10. 14:06
 5/9 anonim ***** válasza:

A szülésznőnek 50-et adtam, a dokinak 90-et.

A terhesgondozás nála 12 ezer volt, idén 13.

De ehhez hozzá tartozik, hogy császár lett belőle.

2014. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia. Ha érdekel és megkeresel priviben, akkor kérdezz nyugodtan 3x szültem ott, mindháromszor más módon.
2014. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia friss az élményem hisz dec.31.-én szültem:)ha érdekel még kinél,mennyiért stb írj.
2014. febr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Jelenleg odajárok a menyemmel, augusztusra várjuk a babát. Mindennel meg vagyunk elégedve. Ha érdekel, hogy melyik orvoshoz, akkor írj privátba. Nagyon kedves barátom az illető orvos.
2014. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok, en most majusban fogok a Del-Pestiben szulni. Engem az erdekelne, hogy epiduralt barki kaphat? Nem lesz fogadott orvosom.

(a kerdezotol bocsanat hogy nem valaszolok, hanem kerdezek :))

2014. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!