Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Szemán György, Dr. Pócsi...

Dr. Szemán György, Dr. Pócsi Tamás vagy Dr. Spák László? (Miskolc Semmelweis)

Figyelt kérdés
Melyikőjüket választanátok? Tapasztalatokat előre is köszönöm!

#Dr. Pócsi Tamás #Dr. Spák László
2014. febr. 23. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én Pócsihoz járok pár éve, nagyon szeretem, nyugodt, türelmes orvos.

Spákról is hallottam már jókat, br őt személyesen nem ismerem.

2014. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De jó ezt olvasni, igazából pont Őt néztem ki magamnak :) Tudnál esetleg picit bővebben is írni róla vagy akár egy elérhetőséget tudnál mondani nekem? Előre is nagyon szépen köszönöm!
2014. febr. 23. 16:51
 3/13 A kérdező kommentje:
És Ő a Semmelweisben van, jól tudom? Magánrendelése is van?Hol?
2014. febr. 23. 16:52
 4/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok, én csak a Malomszögre járok hozzá az évi szűrésekre, ott SZTK alapon rendel, de a Semmelweisben is van. Nem tudom, vállal-e szüléseket.
2014. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én saját tapasztalat alapján dr. Szemán Györgyöt ajánlanám. Első babámat is nála szültem és most áprilisban is ismét nála fogok. Alapos, felkészült szakember. Ha gondolod írj privit és válaszolok a kérdéseidre. Neki a Bató házban van magánrendelése csütörtökönként késő délután.
2014. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
90%

Dr. Szemán!!!!!!!! Egy éve szültem nála. Alapos, nyugodt és lelkiismeretes. 02.02-re voltam kiírva és 02.17. lett belőle. Nem "kontárkodott bele" a természet dolgába. 12-én már befektetett és minden nap bejött hozzám. PErsze vasárnap este szültem, de OTT VOLT!!!!!! Szülés után is minden nap megnézett. NEm pénzéhes, soha nem tett a pénzre még csak utalást sem. Bízott bennem és nem császározott meg, pedig nehéz szülés volt, nagy babával.

Dr. Spák, hmmmm..... az egyik kismama szült (volna) nála. Állítólag minden 3. héten visszahívta a magánrendelésre, közölte h a szülés 100 ezer. Akkor volt ügyeletes mikor én szültem, éjjel, persze másnap mikor a kismamája szült nem jött be. Ja és aznap este csak én szültem, másik dokinál, tehát nem volt olyan fáradt....

Priviben szívesen írok én is bármit.

2014. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat, az utóbbit különösen :) Akkor maradjak én is Szemánnál? Mesélnél Róla kicsit bővebben? Nekem az előző babám császáros volt és Ő is ott volt a műtétnél, szimpatikus volt... Várom a privit és előre is köszi :)
2014. márc. 4. 18:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, amit Spákról írtál mennyire hihető, amit a barátnőd mesélt. Nekem Ő az orvosom, 20 hetes vagyok, először 6 hetes vizsgálaton voltam nála, megállapította a terhességet, visszahívott 9 hetesen, szerencsére minden rendben volt. Azóta egyszer sem hívott a magánrendelésre, csak a terhesgondozóba, amúgy is lakhely szerint is hozzá tartozom, én szoktam felhívni, ha mégis maszekba mennék 1-1 vizsgálatra...én nem tudom elhinni, hogy nem megy be a szülésre. Bármikor hívhatom, segítőkész. A szülésről és a "tarifáról" nem tudok még nyilatkozni, de fogok!!!
2014. márc. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Még jó, hogy Dr. Spák szinte az egyedüli az osztályon, aki minden egyes szülésnél bent volt!Nem kevered össze valakivel? 3 hetente magánrendelés??? Ez biztosan nem ő volt!
2014. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Spák kb 7 éve egy igazi tünemény volt, minden tekintetben. Most is normális és rendes csak azóta olyan pénzéhes lett, sajnos.
2015. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!