Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolc-Semmelweis Kórházban...

Miskolc-Semmelweis Kórházban szülő kismamik, írnátok nekem vélményeket-tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Milyen volt az ellátás-nővérek-orvosok??Volt fogadott orvosotok?Kit érdemes választani?(itt szeretnék szülni)
2013. aug. 16. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fogadtam senkit és senkinek nem adtam hálapénzt, ajándékot mivel nagyon ellenzem.

Semmiféle hátrányom nem volt emiatt, rettentő kedves, segítőkész szülésznőt fogtam ki.

Az orvos nagyon mogorva, unszimpatikus volt, de szerencsére a szülésnél nem volt ott, a szülésznő segített a kitolásnál, a doki csak varrni jött be, mert icipicit repedtem.

A csecsemősök közt is volt kedves és kevésbé kedves, de nem kell velük foglalkozni.

2013. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
velem mindenki maximalisan kedves és segítőkész volt. egy paraszt szülésznővel találkoztam felvételkor, de szerencsére nem nála szültem. Gubás Péter volt a dokim, imádom, de ott nagyon sok dokit dícsérnek, így nagy a "választék " ;)
2013. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért szívesen veszek egy-két nevet, akit ajánlanátok!
2013. aug. 16. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Gubást én is hallottam, hogy dicsérték, a szobatársam dokija volt, nagyon segítőkésznek, emberségesnek tűnt.

2013. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is ott szültem 4 hónapja.

Mindenkivel maximálisa megvoltam elégedve,az osztályos nővérekkel,csecsemősökkel,szülésznővel,dokival.Nem volt fogadott orvosom sem szülésznőm,ügyeletesnél szültem,de nagyon emberségesek voltak,nem kiabáltak velem,nem voltak mogorvák.Na jó egy doki volt ,,mogorva,, Hajas volt az.

Egyébként Gönczi Nóránál és Dudás Ernőnél szültem,mind a ketten rendesek voltak.Gönczi segített irányítani a kitolást,mondta mikor mit csináljak.A kitolásnál megjelent Gafar is,ő burkot repesztett nálam,majd szülés után a méhszájamat ő varrta össze,az is repedt nekem,mert nyomták kifelé belőlem a kisfiamat.

A csecsenősök között én nem találkoztam mogorva nővérrel,mindenki segítőkész volt ha kértem segítséget,a kisfiamat 2x meg is etették helyettem mert még nem igazán ment az első nap a pohárból való etetés,meg egyszer nem akarta megenni a tejcsit,és segítettek ebben is.Bármit kérdezhettem készséggel válaszoltak.Senkinek nem adtam semmilyen ajándékot sem pénzt,ahogy bementem úgy is jöttünk haza...üres kézzel.Na jó az én kezem nem volt üres amikor jöttünk haza,mert benne volt a kisfiam :D

2013. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!