Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés utáni 6 hetes viszgál...

A szülés utáni 6 hetes viszgálatra mindegy melyik nőgyógyászhoz megyek, vagy muszáj ahhoz akinél szültem?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

én a saját orvosomhoz mentem.Hozzá jártam 9 hónapig,nála szültem,és ö s kontrolált.

Ha jó orvos,akkor menj ahhoz akinél szültél.

2008. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem szívesen fejezik be más munkájat egyéb orvosok, de ha téged irritál a szülészed, akkor csak nyugodtan menj máshova!!! Nem muszáj, csak a másik dokinál jelezd, hogy kellemetlen élményed van a dokinált történt szülés miatt, amit nem tudtál feldolgozni,ezért nem szívesen mennél hozzá, de tedd hozzá, hogy nem a szülésszel van gond, hanem lehet hogy te aggódod túl.

Biztos segít, csak azt sem szeretik, ha a kollegát negatívan minősíted..ezért jobb ha ilyet mondasz.

2008. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!