Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S ma megyek vissza 6...

S. O. S ma megyek vissza 6 hetes kontollra a nőgyógyászhoz a gátsebem szétnyílt ( első szülés) van itt, aki így járt szülés után?

Figyelt kérdés
Ne kérdezzétek hogy nem vettem észre eddig, fájdogált a gátsebem,de azt hittem ez normális
2009. dec. 16. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Esti műszakos a nődkid?

Nem jártam így, nem is hallotam ilyet, nem tudom mi a teendő...

De ajánlom , hogy használj FLP-s aloe vera first sprét ahányszor csak vécére mész.

2009. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már két hét elteltével nem éreztem, hogy fájt volna, pedig az én sebem is szétnyílt a negyedik napon. Semmi teendő nem volt vele, összeforrt, bár nem olyan szépen, mint kellett volna, de úgysem mutogatom másnak a férjemen kívül.
2009. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam.nem árt ha néha lemosod kamillával.Össze nem fogják varrni az tuti.Magától összeforr.
2009. dec. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szétnyílt egy varratnyit. Azt mondta a dokim a második gyerek után megplasztikazza. Eléggé érdekessen néz ki :):(
2009. dec. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Bár én császáros voltam de nekem is szétnyílt a seben(3 helyen) sebkezelést csinált a doki és utána szépen összeforrt!1 héttel a kontroll elött mentem vissza hozzá, és a kontrollra már össze is forrt! Nem ugyanaz a tájék de rémlem tudtam segíteni
2009. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem nyílt szét a sebem. Az első szülésnél tiszta matyóhímzés voltam alul, még a méhszájat is kellett varrni, mert berepedt. Viszont irigykedve néztem a már a varrattól megszabadított anyukákat, hogy milyen szépen tudnak ülni.

Az én lánykám 3 hónapos volt, mikor a párom szedte ki az utolsó 10-12 cm-es varratot, mert hiába mentem vissza a dokihoz, hogy nem tudok ülni és mindenhogy nagyon fáj, nem látott semmit. Egyszer fürdés közben vettem észre, hogy lóg valami damilféle alul. Meghúztam, de nem jött tovább, aztán fürdés után, mivel én nem láttam oda be, a párom vágta el a hurkot és ki tudta húzni a madzagot.

Attól kezdve hawaii volt az életem.

39 km

2009. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is szét nyílt,ecsetelnem kellett és fertőtlenítőt szórnom rá és pihenem,magától össze forrt.
2010. jan. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!