Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » "zseles ill. sürü tojasfeherje...

"zseles ill. sürü tojasfeherje" allagu dolog lehet a nyakdugom?

Figyelt kérdés
Egyaltalan nem volt veres, inkabb olyan feheresen attetszö. 37. hetet töltöm be holnap, ilyenkor mar elmehet? Azt olvastam, hogy a "hig szeklet" is lehet jele a közelgö szülesnek, de nekem nincs hasmenesem mert nem jarok folyamatosan a wc-re, csak hasmenes szerüt produkaltam egyszer...Bocs hogy ennyire a reszletekbe merülök. Elsö baba es igazabol azt sem tudom, hogy joslofajasaim vannak/voltak e mert semmi durvat nem erzek, neha kicsit kemeny a hasam, de ez egyaltalan nem faj. szerintetek?
2009. dec. 12. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen lehet,nekem is a 37 hét körül ment el.Egyáltalán nem volt véres,inkább fehéres átlátszó színű volt.Nekem több részletben távozott,de nem lehet mással összekeverni(gondolok itt a folyásra).

Bocsi mindenkitől előre is,de Én a takonylabdához tudom leginkább hasonlítani (biztosan emlékeztek erre a gyerek "játékra".

3 hetes bébi anycija

2009. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es ezek utan meg mennyit kellett varni a nagy napig?
2009. dec. 12. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Vasárnapi nap volt amikor elment az első darabja (utána még 2 napig jöttek ki a maradványai),és pénteken hajnal fél 2 kor folyt el a vizem :).

Sok szerencsét-gyors könnyű szülést!! :D

2009. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam annak idején kb 3-4 nap telt el a nyákdugó után. Nekem is olyan ,meztelencsiga szerű volt, semmi vér vagy barnás színezet.

Csak amikor már jöttek a fájások is és tágultam, akkor jött ki "egyben" a maradék része, na az már véres volt.

Tényleg nem lehet összekeverni semmivel. Első babám van nekem is, de amikor megláttam a kocsonyás izét, rögtön tudtam, mi az...

Nekem hasmenésem sem volt, sőt, ellenkezője....a kórházi kúptól sem sikerült produkálnom semmit...

A keményedés a készülődés jele, de ettől még 2-3 heted is lehet hátra. Szóval nyugi, készülődik a tested a nagy napra, de semmi baj nincs.

Csak a higiéniára vigyázz most már nagyon.

2009. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan volt, reggel ment el, estére meglett a kicsim.
2009. dec. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!