Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idő alatt született...

Mennyi idő alatt született meg a második babátok?

Figyelt kérdés
Miben különbözött a második szülés az elsőtől?

2014. márc. 3. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
6 óra alatt volt meg. Az első 19 óra volt, és nagyon fájdalmas. A másodikat "szinte meg sem éreztem" :)
2014. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az intenzív fájásoktól kb 3-4 óra,előtte jelentéktelen jóslók voltak.

Konkrétan a szülőágyon kb 1 órát töltöttem:)Mármint ami a szülésre vonatkozik.

Nekem sokkal gyorsabb,könnyebb volt a 2.a fájdalom ugyan olyan intenzív és durva volt,de mivel nagyon hamar túl voltam az egészen az első mondatom az volt,hogy "huh,jöhet a 3.":))

2 év van a gyerekek között,a szülésznőm szerint az is számított,hogy nem nagy a korkülönbség.

2014. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Babeli Zurzavar ***** válasza:
16 honap kulonbseggel szulettek, az elso magzatvizelfolyassal, fajasgyengeseggel, 19 ora korhazi vajudas utan, 3 kitolasra, gatmetszessel. a masodik fajasokkal indult, kb 6 oranyi itthoni vajudgatassal, a korhazban 4 oranyi vajudas utan 4. nyomasra gatvedelemmel!
2014. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan 3 óra 54 perc.Könyyű szülés volt.(az első 8 óra alatt lett meg)
2014. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az 1. babám az első fájástól számítva 20 óra múlva, oxival, burokrepesztéssel, meg egy jó nagy gátrepedéssel. 2. babám első fájástól számitva 4 óra múlva, szinén oxival, burokrepesztéssel, gátmetszéssel. Sokkal intenzívebb, de gyorsabb és könnyebb volt
2014. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eddig mindenkitől azt hallottam, hogy a második sokkal gyorsabban jön. Mivel az első szülésem is hamar ment, ezért ebből arra következtetek, hogy a második rekord sebességgel bújik elő:) Legalábbis remélem.
2014. márc. 3. 19:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első iszonyatos kínszenvedésekkel, elhúzódó kitolással 12 óra. A második 2,5 óra alatt az első fájástól. A kitolás kb 15-20 p volt. Könnyű és gyors volt, de akkor ez a gyorsaság egy kicsit megrémisztett.
2014. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az első gyerek 4 és fél óra alatt lett meg - de ebből az első 2 óra nagyon enyhe volt, jóslófájásnak gondoltam. A második gyerek kerek 1 óra alatt lett meg - ott rögtön nagyon erős 2 perces fájásokkal indult (semmi előjele nem volt, nem sokkal előtte még vásárolgattam); épphogy beestem a kórházba. A 3. gyerek meg 45 perc alatt, a legrlső fájástól számítva
2014. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első inditott volt 20 óra alatt lett meg,a második magától indult 11 és fél óra volt
2014. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az első 8 óra alatt,a 2.baba 1 óra alatt,17 hónap van köztük,10 év múlva lett a 3. aki 4 óra alatt lett,mind a 3 4 kg körüli volt
2014. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!